DAJ CYNK

Więcej urządzeń bez umowy w Play

19.02.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4127

Ważne 3

1

Play poszerza ofertę urządzeń bez umowy. Obecnie można nabyć w ten sposób ten sam sprzęt, co przy zakupie abonamentu.



Play poszerza ofertę urządzeń bez umowy. Obecnie można nabyć w ten sposób ten sam sprzęt, co przy zakupie abonamentu.

W momencie, kiedy Play startował ze sklepem z urządzeniami bez umowy, znajdowało się w nim zaledwie pięć smartfonów. Teraz oferta sklepu została znacząco poszerzona.

Urządzenie bez umowy można teraz kupić w dowolnym kanale sprzedaży - w salonach, telefonicznie lub w sklepie internetowym. W cenach rynkowych można nabyć wszystkie urządzenia z oferty operatora - telefony, laptopy, konsole, słuchawki i przedmioty z pozostałych dziedzin szeroko pojętej elektroniki.

Źródło tekstu: Play

Tagi: bez umowy play
Komentarze
Zaloguj się
14. ~Ja
0

2018-02-20 14:09:38

Widzę że zawitał kolega ixiński- cnotliwy milioner- taki nawet dzień dobry nie powie.

Odpowiedz

10. ~
0

2018-02-20 08:12:42

Ale przecież Play nie sprzedaje nic w cenach rynkowych, większość droższe niż np. w takim Euro, a i taniej można znaleźć.

Odpowiedz

9. ~mkkot
0

2018-02-19 22:43:24

Zastanawiło mnie po co. I chyba wiem: większe wolumeny sprzedaży, niższe ceny dla dystrybutora.

Odpowiedz

8. ~
0

2018-02-19 20:20:52

myslałem, że orange serwuje super branding... od 13 lat kupouje telefony albo w sklepach albo komisach... tylko wsiok kupuje abonament za xxx by miećajqupse albo szmelcunga najnowszego i to najtaniej ale nei aptrzy ile płaci przez ten czas...

Odpowiedz

7. gepard
0

2018-02-19 19:49:52

Tylko wariat kupi telefon w Play z brandem, już kit z ceną.

Odpowiedz

2

2018-02-19 14:47:54

Dokładnie. Nie opłaca sie brac na abonaent, Taniej wyjdzie kupić jakiś fon np z allegro czy innego sklepu i dobrać oferte np z tmobile na kartę. Płace 25zł i w tej cenie mamy 10 gb na net, za darmo dzwonienie i sms. Biorąc abonament z ratami za fon przepłacamy i to strasznie.

Odpowiedz

5. ~Jadwiga
0

2018-02-19 14:26:13

@4 napisz poprawnie pytanie - (curka pyznysmen/''a)

Odpowiedz

4. ~
0

2018-02-19 14:05:26

3, "za normalną ceną" - po jakiemu to jest, burku?

Odpowiedz

3. mpiter
0

2018-02-19 13:51:01

Jeśli dają raty na piękne oczy, to oferta w sam raz dla takich zdesperowanych. A rozsądni kupią sprzęt w normalnym sklepie za normalną ceną, a nie z prowizją z kosmosu.

Odpowiedz

2. wlo
-2

2018-02-19 12:47:38

1 - a to dlaczego?

Odpowiedz

1. ~///
2

2018-02-19 12:41:24

Nowe prawo telekomunikacyjne, nie zachęca do pchania się w abonament.

Odpowiedz