DAJ CYNK

Watt a Box - naładuj telefon z pudełka KFC

22.06.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3256

Ważne 4

3

KFC wprowadza w Indiach zestaw Watt a Box, który pozwala naładować smartfon lub tablet podczas posiłku.

KFC wprowadza w Indiach zestaw Watt a Box, który pozwala naładować smartfon lub tablet podczas posiłku.

Urządzenia z Androidem oraz iPhone'y mogą być naładowane po podłączeniu ich do pudełka. Oferta jest póki co limitowana i można z niej skorzystać w Delhi i Bombaju, wygrywając specjalny konkurs na Facebooku.

Myślicie, że taki zestaw przyjąłby się w regularnej sprzedaży?

Źródło tekstu: Time; wł

Tagi: KFC Watt a Box
Komentarze
Zaloguj się
22. ~HD
0

2016-06-29 18:57:59

Lepszym rozwiązaniem byłby kabelek usb wpięty do prądu przy stolikach ponadto ładowanie indukcyjne wbudowane w stoły

Odpowiedz

21. ~Jakub
0

2016-06-23 00:55:19

i kolejne elektrośmieci... że ktoś potem będzie zbierał te pudełka czy po prostu wyrzucał?

Odpowiedz

20. ~
1

2016-06-22 18:45:53

@19: To nawet nie jest zwykły olej, tylko przemysłowa frytura. Sztucznie utwardzony tłuszcz roślinny (zawiera trans izomery kwasów tłuszczowych). Jedyna zaleta, że nie trzeba go co chwilę wymieniać (wystarczy filtrować, dopóki trwale nie ściemnieje).Ale racja - nie warto tego codziennie spożywać.@17: Tam, gdzie ja pracowałem były przestrzegane normy sanitarne.

Odpowiedz

19. ~~~~
0

2016-06-22 17:03:32

Ja wiem jedno, że w takich burgerowniach, nie ważne jakich nie radzę jeść na stałe. Mięso jest nieświeże, smażą jedzenie na co starym oleju cały dzień.

Odpowiedz

18. ~
0

2016-06-22 16:52:05

Tak, wśród zidiociałej młodzieży na pewno by się przyjęło.

Odpowiedz

17. Blank
1

2016-06-22 15:39:28

@15, odchodząc nieco od tematu, mam znajomych, którzy w KFC pracują, i główną wadą w KFC jest tak naprawdę jakość tłuszczu. Do mięsa nikt ze znajomych nie ma zastrzeżeń. Co innego w Mc. Tam to parodia. Pomijam już brak de facto przestrzegania jakichkolwiek norm sanitarnych.

Odpowiedz

16. ~
1

2016-06-22 15:03:33

@15: Piszę o tym, co widziałem na własne oczy w KFC.W innych fast foodach nie pracowałem, znam tylko tak jak ty opinie znajomych.

Odpowiedz

15. ~pabloki
0

2016-06-22 14:49:51

10 konsultowałem z sąsiadką która tam pracuje. jeśli 8 lat temu tam pracowałeś to "znaczy że nie znałeś standardów".

Odpowiedz

14. ~
1

2016-06-22 14:39:58

@11: Nie mam pewności, czy dalej są te same standardy, ale sądzę, że dużo się nie zmieniło.

Odpowiedz

13. PLANET
0

2016-06-22 14:39:10

Smaczne rezerwy niemieckiej (i nie tylko) armii, om nom nom ; )

Odpowiedz

12. ~
1

2016-06-22 14:39:08

@11: 8 lat temu przepracowałem jakiś czas w KFC, a w McD miałem znajomą. Ja wiedziałem dokładnie z czego powstają u nas kanapki (bo widziałem w woreczkach świeże kawałki mięsa), a ona mówiła, że u nich "mięsko" przyjeżdża gotowe (np. nuggetsy już opanierowane), a oni tylko smażą.

Odpowiedz

11. ~pabloki
-1

2016-06-22 14:17:27

10 pojęcia nie masz albo nie możesz napisać.

Odpowiedz

10. ~
1

2016-06-22 14:14:54

W Porównaniu z Mc Donalds czy innymi Burgerowaniami nie jest tak źle.KFC to 100% świeżego mięsa z kurczaka (niemrożone, nieprzetworzone - codziennie przywożone w chłodniach; marynowane, panierowane i smażone na miejscu).Szkoda tylko, że smażą to na tłuszczach utwardzonych (trans izomery).

Odpowiedz

9. ~~~~
0

2016-06-22 14:14:53

To teraz nawet podczas jedzenia, siedzimy z telefonem w ręku?

Odpowiedz