DAJ CYNK

Walentynki z mieczem świetlnym w ręku

12.02.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2841

Ważne 3

1

Już za dwa dni Walentynki. Na tę okazję Lenovo proponuje randkę z zestawem Star Wars: Jedi Challenges.Już za dwa dni Walentynki. Na tę okazję Lenovo proponuje randkę z zestawem Star Wars: Jedi Challenges.

Chcesz zabrać ukochaną na walentynkową randkę, ale nie wiesz dokąd? Zamiast ruszać się z domu, można wybrać propozycję od Lenovo. Wystarczy zestaw Star Wars: Jedi Challenges i trochę wolnej przestrzeni.

Zestaw składa się z trzech elementów: gogli AR Lenovo Mirage, miecza świetlnego oraz lokalizatora. Połączone komponenty pozwalają na wejście do świata Gwiezdnych wojen. Wyświetlany obraz wtapia się w realne otoczenie, przez co emocje towarzyszące rozgrywce są nieporównywalne z żadną inną formą cyber zabawy.Wchodząc do świata Star Wars, nasz ukochana będzie musiała pokonać trudności i strażników Ciemnej Strony Mocy na sześciu różnych planetach, aby dojść do ostatecznego starcia w Jądrze Galaktyki. W tym czasie rozwinie swoje umiejętności od poziomu Padawana, przez Rycerza, aż do Mistrza. O postępie będą świadczyć rangi Zakonu Jedi zdobywane po pomyślnie zakończonych walkach oraz zmieniający się kolor miecza świetlnego. W czasie gry można odkryć nowe gatunki kosmicznych stworów oraz zdobyć dostęp do unikalnych zdolności.

Ukochana przeżyje własną historię, w której będzie mogła wykazać się w trzech trybach gry: walki na miecze świetlne, w rozgrywce taktycznej oraz w kultowych Holoszachach. Zaufaj nam, jeżeli do tej pory nie była fanką Gwiezdnych wojen, to po tym kosmicznym maratonie, obejrzy z Tobą wszystkie części. Dodatkowo, podbijanie kolejnych planet uwolni w niej ogromne pokłady endorfin, które zagwarantują powodzenie niespodzianki - tak przynajmniej twierdzi firma Lenovo.

Gdy nasza wybranka będzie rozwijać się w świecie Gwiezdnych wojen, nam przyjdzie przygotować pyszną kolację w kosmicznym wydaniu. Lenovo poleca gwiezdny mus z białej czekolady, wrapy w niebieskim i czerwonym kolorze oraz babeczki z Lordem Vaderem, które wywołają gwarantowany uśmiech na jej twarzy. A po kolacji można wspólnie obejrzeć Rey w najnowszej odsłonie filmu Star Wars.

Zobacz: Zostań Jedi z Lenovo

Źródło tekstu: Lenovo

Komentarze
Zaloguj się
4. ~Niech moc będzie z tobą
0

2018-02-13 09:56:45

Zaiste podkładka cudowna jest, trolowanie level master wyczuwam w tobie.

Odpowiedz

3. ~ricco
0

2018-02-12 19:31:05

Dla niektórych ta zabawa zestawem to ostatnie co zrobią wspólnie ;)

Odpowiedz

1. ~Templariusz
0

2018-02-12 19:01:47

Do tego miecz wibruje i może zostać użyty w innych celach ;)

Odpowiedz