DAJ CYNK

Wacom Bamboo Tip - nowy rysik, który zwiększy wydajność pracy na Androidzie i iOS

23.01.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2387

Ważne 2

2

Bamboo Tip to rysik, przy użyciu którego w prosty sposób można robić notatki na smartfonach i tabletach.Bamboo Tip to rysik, przy użyciu którego w prosty sposób można robić notatki na smartfonach i tabletach.

Wacom Bamboo Tip to nowy, smukły rysik na urządzenia z systemem Android i iOS, usprawniający obsługę urządzeń mobilnych. Jego zalety doceni każdy, kto używa na przykład smartfonu do sporządzania notatek cyfrowych oraz często przenosi się z urządzenia na urządzenie i nie ma ochoty wszystkiego ze sobą ciągle parować. W przypadku tego rysika nie ma takiej potrzeby.

Do zapisywania pomysłów, obserwacji, planowania pracy i zabawy wykorzystujemy jednocześnie smartfony, tablety i różne systemy operacyjne - powiedział Mike Gay, Starszy Wiceprezes Wacom ds. Konsumenckich. Bamboo Tip umożliwia użytkownikom płynne przełączanie się pomiędzy urządzeniami i systemami operacyjnymi w celu zwiększenia wydajności. Jako, że dostawcy systemów operacyjnych dodają do swoich urządzeń coraz więcej sposobów notowania i nowych funkcjonalności, Bamboo Tip pozwoli użytkownikom wykorzystać wszystkie dostępne możliwości, dzięki czemu poprawią one wydajność i przekują pomysły w rzeczywistość.Bamboo Tip dostępny jest w kolorze granatowym i pokryty jest trwałą powłoką wykonaną z anodyzowanego aluminium. Żywotność akumulatora wynosi 20 godzin i można go łatwo naładować. W przypadku bezczynności, rysik wyłączy się sam po kilku minutach nieużywania. Przycisk u góry rysika umożliwia również dopasowanie ustawień poprzez zmianę częstotliwości komunikowania się rysika z urządzeniem.

Cena rysika Wacom Bamboo Tip na rynku europejskim to 59,90 euro (około 250 zł). Zakupu można dokonać poprzez stronę wacom.com.Zobacz: opis i specyfikacja rysika Wacom Bamboo Tip

Źródło tekstu: Wacom

Komentarze
Zaloguj się
6. ~dim
1

2018-01-23 20:33:00

Mam Bamboo Fineline i współpracuje z iOS, ale tylko z paroma aplikacjami (większość płatna). Z systemowymi Notatkami nie współpracuje wcale. Jeżeli ten Tip działa tak samo, to szkoda kasy.

Odpowiedz

4. ruskov
-1

2018-01-23 19:22:41

Narysuj mi zycie a powiem ci kim jestes

Odpowiedz

3. Morvius
1

2018-01-23 18:51:20

Zjakim typem ekranów współpracuje?

Odpowiedz

2. msnet
0

2018-01-23 18:45:31

@1, Anzyl - tak, jeśli jest sponsorowany. Ten tutaj nie jest.

Odpowiedz

1. ~Anzyl
0

2018-01-23 18:19:01

Przy poście sponsorowanym, czasami nie trzeba umieszczać o tym informacji ?

Odpowiedz