DAJ CYNK

Wacom Bamboo Tip - nowy rysik, który zwiększy wydajność pracy na Androidzie i iOS

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2813

Bamboo Tip to rysik, przy użyciu którego w prosty sposób można robić notatki na smartfonach i tabletach.Bamboo Tip to rysik, przy użyciu którego w prosty sposób można robić notatki na smartfonach i tabletach.

Wacom Bamboo Tip to nowy, smukły rysik na urządzenia z systemem Android i iOS, usprawniający obsługę urządzeń mobilnych. Jego zalety doceni każdy, kto używa na przykład smartfonu do sporządzania notatek cyfrowych oraz często przenosi się z urządzenia na urządzenie i nie ma ochoty wszystkiego ze sobą ciągle parować. W przypadku tego rysika nie ma takiej potrzeby.

Do zapisywania pomysłów, obserwacji, planowania pracy i zabawy wykorzystujemy jednocześnie smartfony, tablety i różne systemy operacyjne - powiedział Mike Gay, Starszy Wiceprezes Wacom ds. Konsumenckich. Bamboo Tip umożliwia użytkownikom płynne przełączanie się pomiędzy urządzeniami i systemami operacyjnymi w celu zwiększenia wydajności. Jako, że dostawcy systemów operacyjnych dodają do swoich urządzeń coraz więcej sposobów notowania i nowych funkcjonalności, Bamboo Tip pozwoli użytkownikom wykorzystać wszystkie dostępne możliwości, dzięki czemu poprawią one wydajność i przekują pomysły w rzeczywistość.Bamboo Tip dostępny jest w kolorze granatowym i pokryty jest trwałą powłoką wykonaną z anodyzowanego aluminium. Żywotność akumulatora wynosi 20 godzin i można go łatwo naładować. W przypadku bezczynności, rysik wyłączy się sam po kilku minutach nieużywania. Przycisk u góry rysika umożliwia również dopasowanie ustawień poprzez zmianę częstotliwości komunikowania się rysika z urządzeniem.

Cena rysika Wacom Bamboo Tip na rynku europejskim to 59,90 euro (około 250 zł). Zakupu można dokonać poprzez stronę wacom.com.Zobacz: opis i specyfikacja rysika Wacom Bamboo Tip

Źródło tekstu: Wacom

Przewiń w dół do następnego wpisu