DAJ CYNK

W Wielkiej Brytanii ruszyła przedsprzedaż smartfonu Huawei Mate RS Porsche Design

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2667

Ruszyła przedsprzedaż nowego smartfonu Huaweia z serii Porsche Design. Niestety tylko w wersji czarnej - czerwona dostępna jest wyłącznie w Chinach.Ruszyła przedsprzedaż nowego smartfonu Huaweia z serii Porsche Design. Niestety tylko w wersji czarnej - czerwona dostępna jest wyłącznie w Chinach.

Huawei Mate RS Porsche Design został zaprezentowany 27 marca w Paryżu. Dowiedzieliśmy się wtedy, że chiński producent stworzył urządzenie wyposażone w dwa czytniki linii papilarnych, z których jeden został zintegrowany z wyświetlaczem. Ponadto zobaczyliśmy, jak wygląda nowe urządzenie. A wygląda... całkiem jak Samsung Galaxy S9 lub Samsung Galaxy S9+ (nie elementów wyposażenia zgromadzonych na tylnym panelu). Po więcej informacji na temat specyfikacji urządzenia zapraszamy do naszego katalogu.

Dane telefonu Huawei Porsche Design Mate RS
Zobacz dane techniczne Huawei Porsche Design Mate RS na TELEPOLIS.PL

Przedsprzedaż opisywanego wyżej smartfonu ruszyła właśnie w Wielkiej Brytanii, poprzez serwis www.clove.co.uk. Urządzenie jest oferowane bez karty SIM w cenie 1692 funty (8125 zł), w wersji z 256 GB pamięci wewnętrznej i z czarną obudową. Wariant w kolorze czerwonym jest póki co oferowany wyłącznie w Chinach.

Źródło tekstu: clove.co.uk, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu