DAJ CYNK

W tym tygodniu żelek dla Xperii P, Xperii go i Xperii E dual

24.04.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 8674

Ważne 5

0

Sony ogłosił, że ruszyła aktualizacja oprogramowania kolejnych smartfonów producenta do Androida w wersji 4.1 Jelly Bean. Nowe oprogramowanie trafi do Xperii P, Xperii go i Xperii E dual.

Sony ogłosił, że ruszyła aktualizacja oprogramowania kolejnych smartfonów producenta do Androida w wersji 4.1 Jelly Bean. Nowe oprogramowanie trafi do Xperii P, Xperii go i Xperii E dual.

.

Aktualizacja rusza już w tym tygodniu i będzie kontynuowana na poszczególnych rynkach w maju. Skala zmian jest duża - przybliża interfejs telefonów do tego we flagowej Xperii Z.

Użytkownicy liczyć mogą na nowe, bardziej intuicyjne wersje aplikacji Walkman, Album i Movies. Pojawia się rozbudowany tryb oszczędzania energii: Battery Stamina Mode, liczba pulpitów wzrasta do maksymalnie siedmiu, a organizowanie zainstalowanych aplikacji jest prostsze niż do tej pory. Do tego dochodzą nowe funkcje związane z nowszym systemem Google'a.

Pod koniec maja planowane jest rozpoczęcie dystrybucji Androida 4.1 również dla smartfonów: Xperia S, Xperia SL, Xperia ion i Xperia acro S.

Źródło tekstu: Sony Mobile, wł

Tagi: Sony
Komentarze
Zaloguj się
40. ~dobani
0

2013-09-02 10:59:29

Mam Xperie P i jak robiłem od nowa wszystko na zdjęcia były ale później coś zeswirowalo i jebudu zdjęć niema jest czarny ekran

Odpowiedz

39. ~Paro
0

2013-07-08 14:04:09

Oczywiście problemy z albumem u mnie też występują ..

Odpowiedz

38. ~Paro
0

2013-07-08 14:02:46

Aktualizacje nic nie dają, najlepiej nie wgrywać żadnych aplikacji w innym wypadku telefon zaczyna świrować. Duży minus dla Sony, chłopaki mogli się bardziej postarać. A jak jest z Xperią Z ??

Odpowiedz

37. ~Paro
0

2013-07-08 14:00:39

Xperia GO Też mam ten problem co Franc. Ogólnie powoli zaczynam myśleć o innej marce bo widzę, że nie tylko w moim modelu występuje ten problem..

Odpowiedz

36. ~Toma
0

2013-06-14 21:27:10

Ja też mam problem z galerią zdjęć "Albumem" - nie widać zdjęć !!! Może ktoś napisać czy można to naprawić i jak !?!?!

Odpowiedz

35. ~doro
0

2013-06-13 07:35:50

ja po zaktualizowaniu nie mogę zmienić sygnału sms na taki jaki miałam do tej pory - mp3 , da się tylko wybrać z ich listy. Poza tym działa płynnie jak wcześniej

Odpowiedz

34. ~aras
0

2013-06-12 22:54:26

Tez mam ten problem, ale wyłączyłem telefon i włączyłem ponownie i póki co mu przeszło. Fakt jednak jest taki, że nowy Android nie jest do końca kompatybilny z Xperia P.

Odpowiedz

33. ~krys
0

2013-06-10 17:53:53

Ja też mam tak jak maja i franc jednym słowem porażka

Odpowiedz

32. ~Maja
0

2013-06-06 08:06:21

Mam to samo co Franc, co zrobić ???

Odpowiedz

31. ~franc
0

2013-06-04 22:47:30

Zaktualizowałem swoją xperie P i zrobiła się mega kaszana. Telefon świruje - głównie połączenia, telefon po odebraniu połączenia przez 3 sekundy jeszcze dzwoni. Wybieram numer i na ekranie pojawia mi się połączenie dopiero wtedy gdy jest już pierwszy sygnał. Czasami wyskakuje błąd pamięci i błąd klawiatury. Co zrobić żeby wrócić do starego oprogramowania?

Odpowiedz

30. ~Robert
0

2013-05-22 20:26:01

Sony go po aktualizacji na "żelkę" pochłania baterię w 10 godzin!!! Tragedia!

Odpowiedz

29. ~
0

2013-05-19 13:04:33

zaktualizowalem xperie p do 4,1 i calkiem znikla mi galeria zdjec niby da sie je obejrzec przez widzet ale zeby wejsc w galerie to juz nie mozna pokazuje sie czarny ekran i nic :( do tego telefon strasznie sie zmulil i pieprzy sie co chwile !!! nie intalujcie jelly bean na swoich telefonach bo to *** wielkie!!!!!!!!!!

Odpowiedz

28. ~XPERIA T z Orange!?
0

2013-05-11 23:04:35

UWAGA! A co z Xperią T? Często ma POWAŻNY BŁĄD w oprogramowaniu, polegający na zawieszeniu się smartfona w różnych momentach (wygląda to tak, że jest czarna tapeta na ekranie blokady i po "odblokowaniu" od razu się kompletnie zawiesza) Telefon jest do naprawy WYŁĄCZNIE poprzez aktualizację do Jelly Bean! To są słowa od Obsługi Technicznej Sony. Tylko w Orange występuje nadal ten błąd. To skandal, że tego nie naprawiają! Odchodzę z Orange na dobre i rozgłoszę sporą antyreklamę tego operatora!!

Odpowiedz