DAJ CYNK

W Play 5 smartfonów można kupić bez abonamentu

23.10.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 8919

Ważne 8

5

Do urządzeń, które można kupić w Play bez wiązania się umową abonamentową, dodawany jest starter Play o wartości 5 zł.



Do telefonów, które można kupić w Play bez wiązania się umową abonamentową, dodawany jest starter Play o wartości 5 zł.

Na liście smartfonów, które można kupić wyłącznie na stronie play.pl bez abonamentu, a jedynie ze starterem Play o wartości 5 zł, znalazły się:





Źródło tekstu: wł

Tagi: play smartfony
Komentarze
Zaloguj się
37. ~
0

2017-10-25 06:54:52

Drogo, w sklepach internetowych dużo taniej. Jedynie Nokia 5 ma w miarę przyzwoitą cenę

Odpowiedz

36. ~Pablosox123
0

2017-10-24 22:52:45

Zmusil w 2007 roku aby pozostali operatorzy komorkowi zniesli limity bo play zaczol zabierac rynek oferta.

Odpowiedz

0

2017-10-24 21:17:57

A co konkretnie zrobił? Play oczywiście

Odpowiedz

34. ~Pablosox123
0

2017-10-24 18:29:40

Nie chodzi o to ze play zrobil cos dobrego dla rynku bo zrobil ale czas idzie do przodu wszystko sie zmienia a play nadal nie ma wlasnej infrastruktury i nauczyl sie leciec w kuli od innych opow.

Odpowiedz

33. ~
0

2017-10-24 17:59:48

No Play jest teraz takim operatorem półwirtualnym i nadal musi opierać się na infrastrukturze większych graczy na rynku.

Odpowiedz

32. ~4D
0

2017-10-24 17:41:02

@30. To naprawdę zacne tępić hejt, jednakże piętnować należny także patetyczne brednie propagandowe nie mające wiele wspólnego z rzeczywistością!"Play zbawcą rynku telekomunikacyjnego", "Play wprowadził telekomunikacje pod strzechy", "Play tyle dla zrobił dla Polski" - już nieraz pojawiały się tego typu i podobne nadęte do granic absurdu hasła. Wielokrotnie też tego typu bzdurne teorie upadały pod naciskiem faktów.Tak w skrócie: prawda o Play jest taka, że P4 byłby dzisiaj najprawdopodobniej operatorem wirtualnym (MVNO), o skali działania co najwyżej kilka razy większej niż Virgin, ale na pewno nie takiej jak Polkomtel, Orange, czy T-Mobile - gdyby nie wielowymiarowa pomoc Państwa, stworzenie sprzyjających warunków rozwoju poprzez decyzję administracyjne, przychylność regulatora rynku, czy udostępnienie własnej sieci przez Polkomtel, który w tamtym czasie należał do spółek Skarbu Państwa oraz z większościowym udziałem Skarbu Państwa (udostępnienie P4 pierwszego roamingu krajowego miało bardziej charakter nieformalnej decyzji administracyjnej "z góry" niż biznesowych działań spółki Polkomtel).

Odpowiedz

31. ~
0

2017-10-24 17:24:36

#30 . Przekazuj mu co miesiąc jakąś dowolna sumkę , tak charytatywnie skoro taki jesteś wspaniały , a nie masz problem że kogoś coś gryzie .

Odpowiedz

0

2017-10-24 16:11:12

A tyle dobrego Play zrobił dla rynku telekomunikacyjnego w PL. Zakładam się, że niektórzy z was jeszcze dzisiaj nie korzystali by z usług operatorów komórkowych gdyby nie Play i jego zbawienny wpływ na rynek. A dzisiaj ciężko wam dać 100 zł więcej za telefon, żeby wspomóc opa który tyle dla Was dzieci zrobił? Tyle hejtu. Żal.pl

Odpowiedz

29. ~sprawiedliwy
0

2017-10-24 15:53:23

`Wysokie ceny jak za urządzenia z brandem operatora.

Odpowiedz

28. ~
0

2017-10-24 12:37:09

Play jak to PLAY coś proponuje coś sprzedaje i ok, ale i coś często im się pieprz....zbyt często ostatnio bo co tydzień!!!!! Chodzi mi o STREFĘ DOLADOWAN PRZEZ FB!!! P KRZYSZTOFIE NIECH P.WSTRZASNIE TYM TOWARZYSTWEM ALBO FIRMA KTURA TEGO FEJSA TWORZY NIECH CHODZI JAK TRZEBA.. BO KATASTROFEN!!!!!!!

Odpowiedz

27. ~Pablosox123
0

2017-10-24 12:09:29

Czy telepolis schodzi tak bardzo na psy??Coraz wiecej tematow o telefonach a coraz mniej tresci ze swiata it i branzy komorkowej.

Odpowiedz

26. ~a2
0

2017-10-24 09:38:21

niech sobie wsadzą te smart fony i swoją sieć a2mobile rulezzz za 19.90 no limits a w play zawsze bylem pod kreską

Odpowiedz

25. Swarozyc
0

2017-10-24 09:20:51

Ceny są dobre. Jedyny problem to soft Playa, czyli brak aktualizacji.

Odpowiedz

24. ~
0

2017-10-24 08:55:54

17. To dobrze, bo ten z Proline obsługuje B20.

Odpowiedz

23. ~
0

2017-10-24 08:52:10

Myphone/''a to wstyd sprzedawać. I jeszcze za taką cenę?

Odpowiedz