DAJ CYNK

W Europie ruszyła przedsprzedaż Asusa Zenfone 5Z

13.06.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4254

Ważne 3

1

Asus Zenfone 5Z wchodzi na europejski rynek jako najtańszy smartfon ze Snapdragonem 845, a przez ograniczony czas jest jeszcze tańszy.



Asus Zenfone 5Z wchodzi na europejski rynek jako najtańszy smartfon ze Snapdragonem 845, a przez ograniczony czas jest jeszcze tańszy.

W internetowym sklepie Asusa, dostępnym na stronie eshop.asus.com (w wersji francuskiej i włoskiej), ruszyła przedsprzedaż nowego flagowca firmy. Asus Zenfone 5Z jest wyposażony między innymi w 6,2-calowy wyświetlacz FullHD+, chipset Snapdragon 845, podwójny aparat fotograficzny 12 Mpix + 8 Mpix i akumulator o pojemności 3300 mAh. Więcej informacji o telefonie znajdziecie w naszym katalogu.

Dane telefonu ASUS Zenfone 5z
Zobacz dane techniczne ASUS Zenfone 5z na TELEPOLIS.PL

W przedsprzedaży dostępne są dwa warianty różniące się pojemnością pamięci. Wersja 6GB/64GB kosztuje 499,99 euro (2125 zł), natomiast za wersję 8GB/256GB trzeba zapłacić 599,99 euro (2550 zł). Kupując telefon do 15 lipca 2018 roku, można odzyskać 50 euro (214 zł).

Zobacz: MWC2018: Asus przedstawia Zenfone 5 i Zenfone 5Z
Zobacz: Asus ZenFone Max Pro M1 czyli Asus rzuca wyzwanie Xiaomi

Źródło tekstu: Asus, wł

Komentarze
Zaloguj się
21. ~laik
0

2018-06-14 22:19:19

@19 zanim bym kupił to chciałbym wiedzieć po co mi taki telefon? Ja nie widzę potrzeby wydawania takiej kasy na telefon. W czym on jest lepszy? Gdzie to wykorzystam? Pytam serio. Czego nie moge zrobić telefonem za 500 zł co zrobi telefon za 3000 zł?

Odpowiedz

20. ~
0

2018-06-14 14:47:35

Wy i te wasze katalogi. Podajecie ze ma 4GB RAMu, a w artykule, ze jest w wersjach 6 i 8 GV RAM. Ogolnie te wasze katalogi malo wiarygodne.

Odpowiedz

19. iphoneski
0

2018-06-14 14:33:56

@18 jak sobie kiedyś taki kupisz to wtedy się dowiesz.

Odpowiedz

18. ~laik
0

2018-06-14 14:26:06

W czym telefon za 3 tyś + jest lepszy od takiego za 600 zł dla przeciętnego użytkownika?

Odpowiedz

17. t r o i p
-1

2018-06-14 11:30:20

15,Dla takiego pelikana iPhone to NIE TELEFON! To jest wyższa kultura bycia, system prosto z nieba i iFunkcje wprost z Olimpu. Jeśli taki zakupi urządzenie od Apple, to czuje się spełniony, szczęśliwy, zadowolony z życia, przepełniony satysfakcją jaką daje mu błogostan towarzyszący pisaniu iMessage, (pod warunkiem, że ma z kim pisać.)

Odpowiedz

16. t r o i p
0

2018-06-14 11:21:14

Janusz,nawet nie próbuję, bo jeszcze mnie sprowadzi do swojego poziomu i pokona doświadczeniem. ;)

Odpowiedz

15. ~Janusx
0

2018-06-14 11:15:06

@14 troip i tak nie dogonisz pelikan-a ze swoim słownictwem.!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz

14. t r o i p
0

2018-06-14 10:16:04

Widzisz pelikan? Jak to można od razu sprawić, że troip prawdę napisał, musisz wtedy zamknąć ry/'' ja, i wpełznąć pod kamień z którego wypełzasz.

Odpowiedz

13. t r o i p
1

2018-06-14 10:12:36

Wlo bez obaw, nie ciebie, bujd na resorach, jakie ty wymyślasz to nikt nie będzie chciał kopiować.

Odpowiedz

12. mlody_pelikan
0

2018-06-14 09:47:12

tym razen poleciał grubo, tvn24bis :D

Odpowiedz

11. wlo
0

2018-06-14 09:37:45

10 - a tym raziem - kogo splagiatowałeś?

Odpowiedz

10. t r o i p
0

2018-06-14 09:35:41

Cały czas liderem, jeśli chodzi o sprzedaż smartfonów jest Samsung z udziałem w rynku na poziomie 23,4 procent, dzięki wypuszczeniu dwóch flagowych modeli smartfonów S9 i S9+.Sprzedaż Apple wzrosła zaledwie (o 2,8 proc.) i na koniec pierwszego kwartału 2018 roku ma 15,6 proc. udziału w rynku.Trzeci w zestawieniu jest Huawei, do którego należy 11,8 proc. globalnego rynku smartfonów. W porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku sprzedaż firmy wzrosła o 13,8 proc. Poza Chinami, gdzie sprzedają się dobrze jego droższe telefony, Huawei sprzedaje modele w bardziej dostępnych cenach w krajach Europy Wschodniej, oraz m.in. Hiszpanii, Niemczech i we Włoszech. Jak zauważa IDC, na tych rynkach najlepiej sprzedają się modele Lite, P10 i Mate 10. Całkiem sprawnie idzie też Chińczykom sprzedaż modeli z serii P20.Oprócz tych trzech liderów, dobrze ma się Xiaomi.Producent odnotował w pierwszych trzech miesiącach bieżącego roku 87,8 proc. wzrost sprzedaży (rok do roku). Ponad połowę sprzedaży pochłonął rodzimy, chiński rynek, to sprzedaż poza granicami też rosła. Głównie w południowej Azji i Indiach, gdzie najchętniej kupowano model Redmi 5A - informuje IDC.

Odpowiedz

0

2018-06-14 09:25:07

Pelikan, ja wiem, że to dla ciebie za trudne i nie było żadnych obrazków.Idź się dziecko pobaw w piaskownicy bo cię koledzy wołają, żebyś im wiaderko oddał.

Odpowiedz