DAJ CYNK

W Chinach ogłoszono Xiaomi Mi 8 z 8 GB RAM-u

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3358

W Chinach ósemka to szczęśliwa liczba. Czy można więc wyobrazić sobie lepszy moment na debiut nowego wariantu urządzenia, niż moment, w którym kumuluje się kilka tych cyfr?W Chinach ósemka to szczęśliwa liczba. Czy można więc wyobrazić sobie lepszy moment na debiut nowego wariantu urządzenia, niż czas, w którym kumuluje się kilka tych cyfr?

Dzisiaj, czyli 8 dnia i 8 miesiąca 2018 roku, firma Xiaomi, która ma 8 lat ogłosiła nowy wariant swojego flagowego smartfonu. Na rynek trafi Xiaomi Mi 8 wyposażony w 8 GB pamięci RAM. Jeśli uważacie, że to wciąż mało ósemek, wydarzenie miało miejsce o godzinie 8 po południu miejscowego czasu (GMT + 8).

Poza większą pojemnością RAM-u, cała reszta specyfikacji telefonu jest identyczna z podstawową wersją Mi 8. Na pokładzie znajdziemy więc między innymi wyświetlacz o przekątnej 6,21 cala, Snapdragona 845 oraz podwójny aparat fotograficzny 12 Mpix + 12 Mpix z tyłu. Pracujący pod kontrolą systemu MIUI 9.5 (Android 8.0 Oreo) smartfon jest zasilany akumulatorem o pojemności 3400 mAh.Dokładna cena nowego wariantu Mi 8 nie jest jeszcze znana, ale powinna się ona mieścić w Chinach w granicach 2699 - 3299 juanów (1450 - 1775 zł).

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: news.mydrivers.com

Źródło tekstu: news.mydrivers.com, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu