DAJ CYNK

Vivo Xplay7 - bo RAM-u nigdy dość

30.01.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3984

Ważne 3

1

Vivo Xplay7 to kolejny smartfon z czytnikiem linii papilarnych pod wyświetlaczem. Ale to nie czytnik, a ogromne ilości pamięci wyróżniają ten smartfon.



Vivo Xplay7 to kolejny smartfon z czytnikiem linii papilarnych pod wyświetlaczem. Ale to nie czytnik, a ogromne ilości pamięci wyróżniają ten smartfon.

Xplay7 będzie prawdziwą bestią. Dosłownie. Smartfon zostanie wyposażony w układ Qualcomm Snapdragon 845, 10 GB pamięci RAM i 512 GB pamięci wbudowanej. Do wyboru będzie też "skromniejszy" wariant z 256 GB pamięci wbudowanej.

Jeśli to za mało, to resztę specyfikacji uzupełnia ekran o rozdzielczości 4K, który ma zajmować aż 92,9% przedniego panelu oraz podwójny aparat z bezstratnym, 4-krotnym zoomem.

To są niestety jak na razie wszystkie informacje na temat smartfonu. Jego poprzednik, model Xplay6 trafił na rynek w grudniu 2016 roku, więc czas najwyższy, abyśmy w końcu zobaczyli jego następcę. A jest na co czekać.

Źródło tekstu: Weibo; wł

Komentarze
Zaloguj się
13. ~bolek
0

2018-01-30 21:05:33

Niezłe parametry, ładny design, cena to ułamek iphona a co najważniejsze w wszystkich tel oprócz appla można wymieniać baterie... ale i tak i tak kolejki do serwisów jabłuszka jak się wydłużają tak się wydłużać będą... czyżby mądry polak po szkodzie?

Odpowiedz

12. ~Kamil
0

2018-01-30 14:27:21

Jeszcze nie było produktu Vivo bez żadnych poważnych wad. Entuzjazm jest przedwczesny.

Odpowiedz

11. ~zenON
0

2018-01-30 13:58:13

Jest mocarz...

Odpowiedz

10. ~Ja wiem, że nic nie wiem.
1

2018-01-30 13:47:59

@8 Vivo ma plany ekspansji na inne rynki, mówi się o Europie zaczynając od Rosji, a jeśli idąc stamtąd, to może dostaniemy oficjalną dystrybucję prędzej niż zachód Europy.@9 Jakiż to producent tak powiedział? Testy pokazują, że jest sens wkładać więcej, ale korzyść odczuwa się tylko przy wybudzaniu aplikacji, gdy ma się ich po kilka zamrożonych. Wtedy szybciej to wszystko przebiega, ale tylko w tym przypadku.

Odpowiedz

9. ~Onanis Samokopulos
0

2018-01-30 13:31:20

Nie tak dawno, któryś z producentów twierdził, że do Androida nie ma sensu więcej niż 6GB instalować, bo to nic nie poprawia.

Odpowiedz

8. ~~~~
0

2018-01-30 13:05:25

Vivo dobra firma. Szkoda, że tylko w Chinach

Odpowiedz

1

2018-01-30 13:01:16

@3 Masz rację. Im większy postęp, tym mniej zasobów dewelopera na optymalizację oprogramowania.Google chyba to przewidział i wypościł Android Go.

Odpowiedz

6. ~Marta Niechętna
1

2018-01-30 12:41:05

Pół terabajta pamięci ROM w smartfon wpakować to jest coś :)

Odpowiedz

5. SACZI
1

2018-01-30 12:38:53

Ja na kompie z 8GB RAM zderzaki samochodowe projektuję ...

Odpowiedz

0

2018-01-30 12:35:29

Co trzeba i ile uruchomić aby zapchać 10 GB ramu?

Odpowiedz

3. ~Alonso
2

2018-01-30 12:28:59

Duże ilości ramu rozleniwiają Google i programistów i z każdym nowym androidem zapotrzebowanie na ram będzie coraz większe i to mi się nie podoba

Odpowiedz

2. ~anal
0

2018-01-30 12:26:18

mój mi 6 ma 6 GB RAM i to mi wystarczy

Odpowiedz

1. ~QQQ
1

2018-01-30 12:23:22

Kozak :) Killer dla innych smartfonów :)

Odpowiedz