DAJ CYNK

Użytkownik Reddita ujawnia kilka "sekretów" Galaxy Note9

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2829

Już 9 sierpnia w Nowym Jorku ma się odbyć oficjalna prezentacja Galaxy Note9. O smartfonie wiadomo już wiele, a dzięki publikacji na Reddicie wiadomo jeszcze więcej.Już 9 sierpnia w Nowym Jorku ma się odbyć oficjalna prezentacja Galaxy Note9. O smartfonie wiadomo już wiele, a dzięki publikacji na Reddicie wiadomo jeszcze więcej.

Użytkownik Reddita o nicku Wan997 zamieścił tam wątek, w którym twierdzi, że odkrył nowe informacje o nadchodzącym Galaxy Note9. Choć sam użytkownik jest anonimowy, to twierdzi, że swoje informacje czerpał z wiarygodnego źródła związanego z Samsungiem. Warto przy okazji zauważyć, że ten sam użytkownik Reddita w przeszłości twierdził, że pracuje w sprzedaży detalicznej, a na początku tego roku opublikował dokładne informacje o Galaxy S9 i Galaxy S9+, zanim zostały one oficjalnie ogłoszone.

Oto "tajemnice" Samsunga Galaxy Note9, które ujawnił Wan997:

  • w przedsprzedaży smartfon będzie oferowany z bezprzewodowymi słuchawkami AKG (cena 299 dolarów) lub pakietem Fortnite Gaming (99 dolarów), ewentualnie z jednym i drugim prezentem,
  • Samsung będzie sprzedawał rysiki s-pen, aby użytkownicy mogli wybierać różne kolory tego urządzenia,
  • 40 sekund ładowania s-pena daje 30 minut użytkowania,
  • mechaniczny przycisk migawki s-pen pozwala dwukrotnie wcisnąć przycisk, aby przełączyć tryb aparatu,
  • ekran będzie miał 6,4 cala, ale dzięki podobnym wymiarom zewnętrznym smartfonu, Galaxy Note9 będzie pasował do etui z Samsunga Galaxy Note8.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Zobacz: Specyfikacja Galaxy Note9 bez tajemnic
Zobacz: Oficjalny trailer Galaxy Note 9

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Reddit, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu