DAJ CYNK

Umidigi C2 - niedrogi smartfon z pojemnym akumulatorem

12.12.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3553

Ważne 2

0

CK Mediator wprowadził do oferty metalowy smartfon z niezłym wyposażeniem, który kosztuje tylko 699 zł.



CK Mediator wprowadził do oferty metalowy smartfon z niezłym wyposażeniem, który kosztuje tylko 699 zł.

Umidigi C2 to zamknięty w metalowej obudowie smartfon z 5-calowym wyświetlaczem IGZO firmy Sharp o rozdzielczości FullHD, chronionym szkłem Gorilla Glass 4. Wewnątrz miejsce znalazł ośmiordzeniowy procesor MediaTek MT6750T taktowany zegarem 1,5 GHz, z układem graficznym Mali-T880 MP2. Chipset wspierany jest 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej, którą możemy rozszerzyć przy pomocy karty pamięci microSD (do 256 GB).

Telefon pracuje pod kontrolą systemu UMI OS, opartego na Androidzie 7.0 Nougat i jest zasilany akumulatorem o pojemności 4000 mAh. Zapewnia on, według szacunków producenta, do 48 godzin rozmów, do 17,5 dnia czuwania, do 16 godzin odtwarzania plików wideo lub do 14 godzin grania. Na pokładzie znalazł się też szereg czujników, w tym akcelerometr, czujnik zbliżeniowy, czujnik światła, żyroskop oraz czujnik Hall'a. Dzięki obecności tego ostatniego gdy np. otwieramy pokrowiec, urządzenie może automatycznie wybudzać się ze stanu uśpienia.

Główny aparat fotograficzny został stworzony przez Samsunga i pozwala robić zdjęcia o rozdzielczości 13 Mpix. Selfie zrobimy przednim aparatem 5 Mpix. Smartfon został wyceniony na 699 zł i objęty jest 24-miesięczną gwarancją na terenie Polski, o ile na opakowaniu znalazł się hologram oficjalnego dystrybutora, czyli firmy CK Mediator.


Źródło tekstu: CK Mediator

Komentarze
Zaloguj się
16. ~
0

2017-12-13 06:47:36

Umi wpierdaczyć mediateka, umi niech się goni.

Odpowiedz

15. ~Zod88
0

2017-12-13 02:53:18

@11 Pojemność baterii w komórkach wyrażana jest w: "mAh" (mili ampero godzinach), albo jak już chciałeś ująć to skrótowo, ewentualnie w "Ah" (ampero godzinach), a nie w samych "A" (amperach). W samych amperach to możesz wyrażać się odnośnie ładowarek do telefonów: "V" i "A" (w voltach i amperach). Pozdrawiam.

Odpowiedz

14. TomecekGD
0

2017-12-12 21:27:48

Kupiłem swojej mamie jeden telefon Umidigi. Jest bardzo zadowolona, a cena była bardzo atrakcyjna. Jest jednak jedna wada. Brak jakichkolwiek aktualizacji producenta, brak wsparcia. Ot, dostajesz Androida i zostajesz z nim na zawsze. Zero updatów.

Odpowiedz

13. ~hydromasaż
0

2017-12-12 15:45:01

Mediatek to jakieś nieporozumienie, lepiej dopłacić do Snapdragon.

Odpowiedz

12. ~
0

2017-12-12 15:44:58

Co polecicie do poczytania o wydajności tych Mediateków? Czy one zjadają więcej prądu od Snapdragonów?

Odpowiedz

11. ~
0

2017-12-12 15:23:30

4000 to pojemna bateria? Tak można mówić właśnie np. o Ulefone Power 2 [6A] a tym bardziej o Oukitel K10000 Pro [10A]

Odpowiedz

10. ~
0

2017-12-12 13:49:55

Podobna specyfikacja do Ulefone Power 2 (Ule jest 5,5 i ma 6050mAh).Całkiem daje radę, za te pieniądze jest spoko, chociaż pewnie w CHK za połowę tego

Odpowiedz

9. ~job
0

2017-12-12 13:43:35

Sygnowany jest jako Sharp więc śmieciem nie jest. Za takie pieniądze całkiem spoko.

Odpowiedz

8. wlo
0

2017-12-12 13:04:58

Pan Anonim się obraził... Dobre ;-)

Odpowiedz

6. ~Yyy
0

2017-12-12 12:43:40

Na papierze całkiem spoko. Brakuje mi jasnej informacji o wsparciu, więc obawiam się, zw go po prostu nie ma więc telefon jest skreślony już na starcie. Tyle lat minęło i w MediaTek wciąż nie potrafią tego zrozumieć...

Odpowiedz

5. ~
0

2017-12-12 12:12:57

@4 Ten tel nie jest śmieciem śmieciem ...... .. Dlatego tego nie rozumiesz:)

Odpowiedz

4. ~
0

2017-12-12 12:03:01

@3po pierwsze to ja i ty nie jestesmy na ty ,więc proszę do mnie na Pan ,z szacunkiem .dzieciaku .po drugie nic nie komentowałem ,ale to zrozumie rozumny .@2ten niby tel nie jest żadnym tel ,to jakiś śmieć ,po co to komu ? strata wielu nerwów i pieniędzy ,kto mądry i rozumny ,to to rozumie.

Odpowiedz

3. ~
0

2017-12-12 11:40:28

@1 a ty pajacu z opery mini po co bezsensownie komentujesz?narnujesz tylko czas.Zajmij sie wolontariatem

Odpowiedz

2. ~
0

2017-12-12 11:38:49

Do 1. A o czym mają pisać o obniżkach masła. Piszą o komórkach na portalu o komórkach. Ja z chęcią przeczytam o komórkach budżetowych, nie każdego stać na flagowce. Dla dziecka np. Jak znalazł.

Odpowiedz