DAJ CYNK

Tylko trzy aplikacje Samsunga w Galaxy S6?

26.02.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5444

Ważne 2

4

O planach odchudzenia interfejsu w nowych Samsungach mówiło się od dawna. Wygląda na to, że na pierwszy ogień pójdzie ilość wbudowanych aplikacji.

O planach odchudzenia interfejsu w nowych Samsungach mówiło się od dawna. Wygląda na to, że na pierwszy ogień pójdzie ilość wbudowanych aplikacji.

Nadchodzący Samsung Galaxy S6 ma mieć preinstalowane tylko trzy aplikacje producenta. Mają to być - S Health, S Voice oraz Galaxy Apps. Oprócz tego do pamięci smartfonu miałyby trafić - Facebook, WhatsApp, OneDrive, OneNote oraz standardowy pakiet aplikacji Google.

Zmniejszenie ilości aplikacji powinno przynieść wyłącznie pozytywne zmiany. Od zwiększenia ilości wolnej pamięci wbudowanej, przez zwiększenie wolnej ilości pamięci RAM, bo szybsze działanie interfejsu.

Zobacz: Samsung Galaxy S6 i S6 Edge na pierwszych zdjęciach

Źródło tekstu: sammobile; wł

Komentarze
Zaloguj się
20. marrcus
0

2015-02-27 14:13:19

OneDrive, OneNote nawet nie wiem co to, naszczescie nie ma w s4

Odpowiedz

19. ~Jasio
0

2015-02-27 13:14:54

@5 Jak by nie były to apki preinstalowane, wyłączać by nie trzeba było . Udanej Laby Weekendowej :)

Odpowiedz

18. ~Jasio
1

2015-02-27 13:10:31

@13 Dziękuję , cieszy iż nie tylko ja mogę żyć bez fb w Słuchawce :) Miłego Weekendu :)

Odpowiedz

17. LuiN
0

2015-02-27 11:34:03

15, KaReS - prototyp uchwycony na zdjęciach nie miał.

Odpowiedz

16. vonski
0

2015-02-27 11:31:49

Potwierdzą (albo i nie) 1 marca, do tego czasu wszystko to plotki.

Odpowiedz

15. ~KaReS
0

2015-02-27 10:27:12

Ktoś może potwierdzić, że S6 nie będzie mieć slotu na kartę SD?

Odpowiedz

14. vonski
0

2015-02-27 09:21:42

@7: w Galaxy Apps jest często sporo darmowych aplikacji dla posiadaczy Samsungów, za które w Google Play trzeba płacić. Więc to od biedy można zrozumieć.

Odpowiedz

13. samel1990
0

2015-02-27 08:57:23

3. Zgadzam się z tobą ja w smartfonie wg nie korzystam z fb mam konto ale bardzo rzadko kiedy wchodzę

Odpowiedz

12. ~Nick
0

2015-02-27 08:44:52

Goły system z podstawowymi funkcjami to jest to. Rozumiem, żę firmy chcą promować swoje produkty, ale wystarczy jak wypuszczą dobry tel. to niemuszą się ośmieszać nieprzydatnymi aplikacjami

Odpowiedz

0

2015-02-27 08:31:11

O proszę, wkońcu Samsung poszedł po rozum do głowy i nie "uszcześliwia" na siłę użytkowników ;-). Moim zdaniem powinno być tak. Kupujesz telefon ma on podstawową funkcjonalność i przy kreatorze co najwyżej smartfon proponuje Ci co zainstalować i ściąga z internetu , a czego nie chcesz to odznaczasz ptaszkiem i się nie zaciąga ;-)

Odpowiedz

2

2015-02-27 08:07:37

@6 Tudor88 - "pójdą w tą stronę..." Polska język trudna... ;)

Odpowiedz

7. ~xs
0

2015-02-27 08:05:06

Galaxy Apps? A po co ten kolejny zamulacz? Rozumiem, że Samsung nie może w Google Play dodawać aplikacji? (emabargo czy co?). Jak dla mnie wszystkie telefony z andkiem powinny mieć PURE-mode. Czyli możliwość uruchomienia golasa - gdzie ręcznie doinstalujemy ISTOTNE apki. W Nexusach się da - poza tym wychodzą pierwsze modele z cyanogenem tak więc jest nadzieja.....

Odpowiedz

-1

2015-02-27 07:34:39

"przez zwiększenie wolnej ilości pamięci RAM, bo szybsze działanie interfejsu." Polska język trudna :)Co do samej informacji - bardzo dobrze! Może wreszcie producenci pójdą w tą stronę...

Odpowiedz

5. ~do 2 i 3
0

2015-02-26 23:42:26

Zawsze możecie je wyłączyć w ustawieniach.

Odpowiedz