DAJ CYNK

Turecki oddział Samsunga zdradza kiedy Note8 i inne modele uzyskają Oreo

08.03.2018

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5666

Ważne 1

1

Turecki oddział Samsunga zdradził kiedy posiadacze modeli Galaxy Note8 będą mogli cieszyć się z najnowszej wersji Androida. To dobry wyznacznik dla klientów europejskich.



Turecki oddział Samsunga zdradził kiedy posiadacze modeli Galaxy Note8 będą mogli cieszyć się z najnowszej wersji Androida. To dobry wyznacznik dla klientów europejskich.

Turecki portal Güncelmiyiz jest w całości prowadzony przez turecki oddział Samsunga. Tematyką strony są urządzenia Samsunga ze szczególnym naciskiem na ich aktualizacje. Niedawno pojawiła się tam informacja na temat Androida Oreo dla Galaxy Note'a8. Będzie to 30 marca.

Ale Note 8 to nie jedyne urządzenie. Wcześniej informowaliśmy, że Samsung pracuje nad oficjalną aktualizacją dla takich telefonów jak S7, S7 Edge czy Galaxy A5 (2017). Turcy opublikowali daty również dla tych smartfonów. Pierwsze dwa doczekają się Oreo 13 kwietnia, natomiast trzeci - 25 maja. Trzy tygodnie wcześniej Oreo będzie gotowe dla Galaxy Taba S3.

Zobacz: Samsung rozpoczyna pracę nad Oreo dla kolejnych urządzeń

Źródło tekstu: guncelmiyiz via sammobile, wł

Komentarze
Zaloguj się
9. ~krs1
0

2018-03-09 13:07:49

@8Samsung S8+ bez brandu, Android 8.0 i poprawki zabezpieczeń z 1 lutego /''18, głupio Ci? :)

Odpowiedz

8. ~krs
0

2018-03-09 12:35:07

Galaxy S7 z T-Mobile, Android 7.0 i poziom zabezpieczeń z 1 stycznia /''18, macie nowsze ?

Odpowiedz

7. Liquid
0

2018-03-09 11:20:54

Mnie też śmieszą te oczekiwania na aktualizację do nowszej wersji systemu. Ważne aby producent wysyłał łatki bezpieczeństwa. Reszta jest mało istotna.

Odpowiedz

0

2018-03-09 01:33:00

Oh Dzi! To teraz w końcu nikt z posiadaczy Ziomi, *** albo innych nie będzie mi uwłaczał, że mam taki stary system w tak do doopy drogim telefonie. Dziękuję bo już byłem bliski depresji :) A tak poważnie to z moim Note 8 7.1.1 działa luz więc jakoś specjalnie nie wiem nad czym się tak wszyscy z tym Oreło spinają. Jak bateria dociągnie do 2 dni to będzie respect :)

Odpowiedz

5. ~zenON
0

2018-03-08 21:20:58

Smartfon mi muli, pada, zdycha, czas na aktualizacje... Szczerze mówiąc leję na to, mój ciągle działa jak powinien... Nie dajmy się nakręcać producentom... Oni informując o końcu aktualizacji dla twojego sprzętu "mówią - kup nowy model" mimo że obecny ciągle wymiata... Nie dajmy się obrabiać, oni tylko na to czekają...

Odpowiedz

4. toms
1

2018-03-08 20:02:49

Śmieszne są te oczekiwania na aktualizację systemu: dadzą, albo nie dadzą. Apple ma porąbaną logikę obsługi swojego sprzętu, ale aktualizuje swój system operacyjny wzorowo do najnowszej wersji bez żadnej łaski.

Odpowiedz

3. ruskov
0

2018-03-08 19:34:13

a to turczyni przebiegli

Odpowiedz

2. ~JN
0

2018-03-08 19:07:19

A jakby tak zamiast wpisywać to w artykule małymi literkami, po prostu zrobić tabelkę?Uprościło by to przekaz informacji.

Odpowiedz