DAJ CYNK

Trzy produkty Hykker od poniedziałku w Biedronce

22.09.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 89

Ważne 3

4

Od 25 września w ofercie Biedronki pojawią się: opaska inteligentna SmartyFit 2, Power Bank 2000 mAh oraz słuchawki bezprzewodowe Air BT.Od 25 września w ofercie Biedronki pojawią się: opaska inteligentna SmartyFit 2, Power Bank 2000 mAh oraz słuchawki bezprzewodowe Air BT.

SmartyFit 2 to inteligenta opaska z wyświetlaczem OLED. Wśród oferowanych przez urządzenie funkcji znajdziemy krokomierz, pomiar przebytego dystansu, spalonych kalorii oraz nadzorowanie snu. Opaska może zostać zsynchronizowana ze smartfonem dzięki dedykowanej aplikacji GetFit2.0 (do pobrania ze strony producenta) pracującej na systemach Android od wersji 4.4 i iOS od wersji 7.1. Bezprzewodową łączność opaski ze smartfonem zapewnia wbudowany moduł Bluetooth 4.0.SmartyFit 2 ma również funkcję bezprzewodowego wyzwalania migawki aparatu w smartfonie, która umożliwia zdalne wykonywanie zdjęć. Gadżet pełni też rolę zegarka z datownikiem i daje możliwość ustawienia przypomnień alarmu/budzika. Opaska zasilana jest akumulatorem litowo-jonowym, który - według danych producenta - zapewnia czas czuwania urządzenia do 7 dni. Dostępny w kolorze czarnym, zielonym i niebieskim gadżet jest odporny na zachlapanie i kurz, zgodnie z normą IP54. Cena opaski to 69,90 zł.

Power Bank 2000 mAh to nowoczesna ładowarka i niezastąpione, mobilne źródło energii, które sprawdza się tam, gdzie nie można skorzystać z tradycyjnych źródeł zasilania. Power Bank 2000 mAh ma wzmocnioną obudowę oraz kompaktowe wymiary. Za urządzenie dostępne w pięciu kolorach (biały, czarny, szary, turkusowy i bordowy) zapłacimy 19,99 zł.Trzecim produktem, które od poniedziałku będzie do kupienia w sklepach Biedronka są bezprzewodowe słuchawki douszne Air BT, z magnetyczną obudową ułatwiającą ich przenoszenie bez plątania kabli. Jak zapewnia producent, słuchawki są lekkie, poręczne i wytrzymałe oraz stworzone z myślą o wszystkich osobach prowadzących aktywny tryb życia. Słuchawki łączą się z telefonem przy pomocy modułu Bluetooth, czyli bez użycia dodatkowego okablowania.Słuchawki wyposażone są w mikrofon i moduł do sterowania, za pomogą którego odbierzemy połączenie głosowe oraz wyregulujemy głośność odtwarzanej muzyki i rozmów. Wbudowany akumulator pozwala na około 3 godziny słuchania muzyki. W zestawie znajdziemy przewód microUSB do ładowania oraz dwie pary zamiennych końcówek - gumek. Słuchawki kupimy za 59,90 zł.

Wszystkie opisane wyżej przedmioty marki Hykker będzie można kupić we wszystkich sklepach sieci Biedronka od 25 września do 8 października lub do wyczerpania zapasów.

Źródło tekstu: Hykker

Komentarze
Zaloguj się