DAJ CYNK

Trzy nowości w ofercie Play

12.01.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4952

Ważne 4

6

W ofercie sieci Play pojawiły się trzy nowe smartfony - HTC, Lenovo i Sony.

W ofercie sieci Play pojawiły się trzy nowe smartfony - HTC, Lenovo i Sony.



W ofercie sieci Play pojawiły się następujące smartfony:


Wszystkie modele dostępne są od złotówki w wyższych abonamentach. Szczegóły znajdują się w poniższym cenniku.

Zobacz: Cennik telefonów w ofercie Play

Źródło tekstu: Play

Komentarze
Zaloguj się
24. ~sixsix
0

2017-01-13 17:54:40

@20 niektórym prędkość darmowego neta w aero2 wystarcza i nie ma co się dziwić, bo pamiętam jak net 512 to było COŚ :D a jak nie to zawsze można sobie pakiet LTE zamówić i śmigać na pełnej prędkości

Odpowiedz

23. ~
0

2017-01-13 16:17:40

Niezrozumiale jest dla mnie,ze niektorzy bronia ograniczenia w roamingu.Jezeli u konkurencji w tej samej cenie a nawet taniej bez takich ograniczen to wiadomo ze wybiore konkurencje. Niestety uwiązany jestem umowa ale juz niedlugo i nawet nie ma mowy zebym przedluzyl umowe z Play

Odpowiedz

22. prixGZ
0

2017-01-13 13:44:57

tragedia, play pokazal środkowy palec swoim klientom i mysli ze ujdzie mu to na sucho

Odpowiedz

21. ~siema #2
0

2017-01-13 12:03:55

Nie chodzi o to że mi wystarcza...bardziej chodzilo o to że jesli prędkość 1 mb/s spokojnie działa przy graniu na pc w wymagające transferu gry to na telefonie tym bardziej będzie spokojnie starczało tym bardziej jeśli nie będzie 1 tylko 3 mb/s.Ps.play ma zasięg 4 sieci tylko w telefoni komórkowej co do internetu używają tylko swojego nadajnika :) także ciesz się ze wgl poza zasięgiem masz jakiś dostęp do internetu :)

Odpowiedz

20. ~
1

2017-01-13 11:16:14

19, tobie wystarcza moze i predkosc darmowego aero2 ale nie wmawiaj ze kazdemu wystarczy.Play chwali sie ultra predkosciami i zasiegiem 4 sieci podczas gdy w zasiegu tych sieci stosuje ograniczenie 3Mb ale o tym juz nie informuja

Odpowiedz

19. ~siema
0

2017-01-13 09:37:59

tak narzekacie na ten zasięg a sam po wykorzystaniu iluś tam set gb zwalnia mi transfer do 1mb/s właśnie w play i spokojnie starcza mi ten 1 mb/s na korzystanie z laptopa .ba nawet na granie w gry typu CS:GO czy WoT bez zacieć przy pingu 30/40 więc przestańcie narzekać na te 3mb/s bo to w zupełności wystarcza a co do wysyłania dużych plików to taki transfer te 3mb/s wystarcza aby w 5,55 minuty wysłać plik o wielkości gigabajta więc po co ta ***?

Odpowiedz

18. ABP
0

2017-01-13 07:44:40

@11: Ludzi o tak wysokich wymaganiach jak twoje jest ułamek promila. Żadna sieć nie będzie stwarzała dla wszystkich takich warunków, jakie są oczekiwane przez pojedyncze jednostki, bo to po prostu dla nie j nieopłacalne.

Odpowiedz

17. ~
0

2017-01-12 19:33:29

@16, to prawda, nowością w Play byłyby wyższa jakość usług, wyższe prędkości internetu w sieci macierzystej i zniesienie ograniczenia prędkości w roamingu 3Mb/s.

Odpowiedz

16. ~
-1

2017-01-12 19:02:17

Prawdziwą nowością w ofercie Play byłby własny zasięg oraz brak przyciętego do 3 Mbit/s transferu...

Odpowiedz

15. ~xoxo
-1

2017-01-12 18:27:17

tanio już było

Odpowiedz

14. ~
-1

2017-01-12 18:22:04

Faktycznie, te 3Mb w Play to lipa... zaczyna mi to przeszkadzać

Odpowiedz

13. ~eses
1

2017-01-12 17:28:39

@12 wcale bym sie nie zdziwil, jak raz tak zrobili to moga probowac ponownie, ale taki jest play. ma gdzies nawet wlasnych klientow

Odpowiedz

12. ~
0

2017-01-12 17:13:12

A czy te telefony beda miec zniesioną blokade w roamingu krajowym 3Mb?Jezeli nie, to nie ma sensu wiązac sie z Play, bo nie wiadomi czy za kilka miesięcy nie ograniczą do 1Mb

Odpowiedz

2017-01-12 16:53:34

@9 hahaha dziecko yt. Człowieku, pokazywanie błędów sieci i narzekanie na zasięg to dziecinada? Będąc w terenie czasem potrzebuje wysłać duży załącznik, przy roamingu i obcięciu 3/1 takie wysyłanie to byłby dramat. Myślisz, że użytkowanie telefonu to tylko yt i durny fb? Tylko do tego potrzebny jest transfer?Co do telefonów, testowałem ten fioletowy syf zarówno na S6, A5, passporcie i g3 i na każdym z nich bateria trzymała gorzej niż podczas używania sieci z normalnym zasięgiem. Ja nie wróże końca playa bo lemigów takich jak Ty to oni mają pod dostatkiem, ja tylko przedstawiam twarde fakty obrazujące staczanie się tej sieci z marnym zasięgiem własnym poza aglomeracjami.

Odpowiedz

10. ~Nick
0

2017-01-12 16:53:26

Ciekawe kiedy A5 2017 i jaka bedzie cena.

Odpowiedz