DAJ CYNK

Trzy nowe iPhone'y w 2015 roku

26.03.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 29

Ważne 4

2

Najnowsze wieści płynące z Cupertino mówią o trzech nowych iPhone'ach w 2015 roku. Jeden z nich ma być modelem 4-calowym.

Najnowsze wieści płynące z Cupertino mówią o trzech nowych iPhone'ach w 2015 roku. Jeden z nich ma być modelem 4-calowym.

4-calowy iPhone miałby być kontynuacją serii C. Tym samym miałyby zostać zaprezentowane, zapewne standardowo we wrześniu, trzy nowe modele - iPhone 6C, iPhone 6S i iPhone 6S Plus. iPhone'y miałby zostać wyposażone w wyświetlacze LTPS, jednak do modelu 6S miałyby je produkować LG i Japan Display, z kolei dla modelu 6C i 6S Plus produkcją miałyby się zająć Japan Display, Sharp i LG. Do iPhone'a 6C miałby trafić układ Apple A8, a 6S i 6S Plus miałyby otrzymać zupełnie nowy układ Apple A9. Dodatkowo miejsce produkcji nowych smartfonów miałoby się różnić. Model 6C miałby być produkowany przez Wistron, a 6S i 6S Plus przez Foxconn i Pegatron.

Przekątne ekranów miałyby pozostać niezmienne i w ten sposób na rynek miałby trafić 4-calowy iPhone 6C, 4,7-calowy iPhone 6S i największy, 5,5-calowy iPhone 6S Plus. Na potwierdzenie tych doniesień przyjdzie nam zapewne poczekać do września.

Źródło tekstu: DigiTimes; wł

Komentarze
Zaloguj się