DAJ CYNK

Trzy Galaxy Note8 do wygrania na blogu Orange

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5482

Rzecznicy Orange Polska oraz Samsung Polska ogłosili konkurs blogowy, w którym można wygrać jeden z trzech flagowców koreańskiego koncernu.Rzecznicy Orange Polska oraz Samsung Polska ogłosili konkurs blogowy, w którym można wygrać jeden z trzech flagowców koreańskiego koncernu.

Zasady konkursu są proste. Wystarczy wejść na stronę biuroprasowe.orange.pl/blog/maga-konkurs-z-samsung-galaxy-note-8/ i odpowiedzieć na zamieszczone tam pytanie. Pytania będą zadawane w trzech odsłonach i w każdej z nich do zgarnięcia będzie jeden Samsung Galaxy Note8. Jedna osoba może wygrać tylko jeden taki telefon.

Pierwsze pytanie jest następujące. Mówi się, że Samsung Galaxy Note8 to sprzęt o możliwościach obliczeniowych, jakie pozwoliły człowiekowi dolecieć na Księżyc. Jaką wyprawę zaplanowalibyście Wy, mając takie możliwości jak w tym smartfonie?.

Swoje odpowiedzi należy publikować w formie komentarza na podanej wyżej stronie. Pierwsza runda kończy się 29 października o godzinie 23:59.Zobacz: regulamin konkursu
Zobacz: Samsung Galaxy Note8 - pierwsze wrażenia

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Orange

Przewiń w dół do następnego wpisu