DAJ CYNK

Trzech rosyjskich operatorów zrezygnowało z iPhone'a

17.07.2013

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 8548

Ważne 13

1

Żadna z rosyjskich sieci nie zdecydowała się na odnowienie 5-letniego kontraktu z Apple. Wielu operatorów wyrażało niezadowolenie ze swoich relacji z Apple, ale Rosjanie najwyraźniej stracili już cierpliwość.

Żadna z rosyjskich sieci nie zdecydowała się na odnowienie 5-letniego kontraktu z Apple. Wielu operatorów wyrażało niezadowolenie ze swoich relacji z Apple, ale Rosjanie najwyraźniej stracili już cierpliwość.

MTS i MegaFon wcześniej zdecydowały się na taki krok. Teraz decyzję taką podjął VimpelCom (Beeline), który zapowiedział większą promocję urządzeń Samsunga.

W Rosji niedozwolone jest subsydiowanie telefonów, jednak operatorzy omijali ten zakaz oferując wraz z telefonem darmowe usługi.

Źródło tekstu: Cellular News, wł

Komentarze
Zaloguj się
0

2013-07-23 20:00:58

48~~ brawo za obiektywną odpowiedź ;) zgadzam się z Tobą w 100%

Odpowiedz

1

2013-07-18 23:50:50

Mieć super auto w dzisiejszych czasach to nie jest żaden prestiż. Sam znam dziadków, którzy zadłużyli się na najnowszy model, a teraz chuchają na niego i dmuchają. Pucują, modlą się prawie przy nim, a robią zaledwie po kilka tysięcy km sezonie letnim. Najchętniej to by jeździli z foliami na szybach. :-) Takie planowanie o kant doopy trzasnąć. Wolę starą pandę, przy której nie dostanę zawału jak mi ktoś zarysuje drzwi na parkingu, czy jak dzieciak upapra siedzenie lodem. :-) A w zamian za byle jakie auto odbije sobie na wczasach. Można się podniecać blachą na kołach jak się jeździ po kilkanaście tysięcy km w miesiącu. W innym przypadku byle co spokojnie starczy i nie ma co się grzać na najnowszy rocznik/model.

Odpowiedz

47. ~Marek
0

2013-07-18 23:32:29

Chyba nie widziałeś na oczy nowoczesnego diesla od BMW... W obecnej chwili siedząc za kierownicą BMW nie odczujesz różnicy, czy masz pod maska diesla, czy benzynę. Chyba, że pod względem dynamiki tego pierwszego. Nowe BMW serii 5 diesel dla dresa? Życzyłbym każdemu Polakowi aby było go stać na "klekota" jak to nazwałeś za ponad 200 000 złotych... Głupota nie boli:)

Odpowiedz

46. ~Jarek M.
1

2013-07-18 10:58:39

Bravo Rosjanie! !!!! Inni też powinni dać kopa Apple i ich srajfonowi którego za darmo bym nie wziął. Jak można używać, a co gorsza chwalić ten szajs? To telefon (???) dla ograniczonych umysłowo i uzależnionych od mamuś i tatusiów którzy jak założą Ci zielone spodnie to chodzisz w nich 3 tygodnie dopóki mama nie zdecyduje by ci je zmienić. Sam nic nie możesz zrobić.

Odpowiedz

45. ~
0

2013-07-18 08:20:11

napisze coś na poziomie waszych niektórych komentarzy - a ja mam 10 biegową beemkę 9kę ze speedem 1000 km/h osiąganm w 1sekundę,ma dizla,benzinola,hybryde i można nim wystartować w kosmos bo ma napęd ufo - to poziom waszych komentarzy

Odpowiedz

44. ~JustMe
0

2013-07-18 07:18:55

Dla fanów iPhone : BlackBerry udostępniło mapy dla Polski jak i innych krajów na BlackBerry 10. :)

Odpowiedz

43. ~
1

2013-07-17 23:04:12

I na tym polega wolny rynek. Brawo Rosjanie. Apple niech sprzedaje swoje produkty w USA.

Odpowiedz

42. ~lol
0

2013-07-17 22:26:45

haha bmw i lamborgini hahaha, apple co co najwyżej dacia logan w cenie limitowanego ferrari

Odpowiedz

41. ~JustMe
0

2013-07-17 19:42:09

Applefan!!! Buahahahahahahahaha To juz do tego stopnia się znizyles? Hahahahahahahahahaha... Real spacker....

Odpowiedz

40. ~Polak normalny
0

2013-07-17 19:35:33

Nawet Rosjanie poznali się na "ajfonach"... Szkoda gadać - rosyjski wieśniak straci możliwość "dorównania" europejskim wiochmenom!!!

Odpowiedz

0

2013-07-17 19:17:16

Na iphona czy iPada w USA zarobisz spokojnie w tydzień. iPad 2 kosztuje 375 dolarów. Tydzień pracy szaraka. A gdyby iPad kosztował 375zł? Ile chętnych by sie znalazło u nas? Prawda jest taka że Apple ma dużą konkurencję w tej chwili. Przedewszystkim cenową. Nie każdego stać na jabłko więc WP8 i android wybily się w Europie. A ci co mają produkty Apple na pewno cenią również dlatego że drogo kosztują. BMW i Lamborghini - i to jeździ i to. To tańsze a to droższe. Wszystko od preferencji i kasy zależy. Nie dziwię że się ruscy i czechy odpadły. U nas pewnie niedługo to też się stanie.

Odpowiedz

38. ~
0

2013-07-17 19:04:25

Czeska Telefonica już dawno olała Apple.

Odpowiedz

37. iperyt
0

2013-07-17 18:43:50

Czasem i z Rosji przychodzi pozytywne zaskoczenie.Widać nawet rosyjscy nowobogaccy już nie dają sobie wciskać padliny która z górną półką ma tyle wspólnego że dużo kosztuje.Zresztą dla zdesperowanych zawsze jest dystrybucja na wolnym rynku.

Odpowiedz

36. ~
0

2013-07-17 17:31:59

nasze operatory powinni zrobic podobnie do braci zza wschodniej granicy.

Odpowiedz

35. ~
1

2013-07-17 16:43:46

@34 klawisz Shift Ci się zablokował?

Odpowiedz