DAJ CYNK

Trwa wyprzedaż telefonów marki Vertu

10.08.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5933

Ważne 3

2

Brytyjska marka Vertu, która niedawno ogłosiła upadłość, teraz opróżnia magazyny ze zgromadzonego tam sprzętu.Brytyjska marka Vertu, która niedawno ogłosiła upadłość, teraz opróżnia magazyny ze zgromadzonego tam sprzętu.

Jeśli ktokolwiek chciał zostać właścicielem telefonu luksusowej marki Vertu, ale nie chciał wydawać na to kilka lub kilkanaście tysięcy dolarów, może teraz spełnić swoje marzenie za sporo niższą kwotą. Ceny jednak są nadal wyższe, niż najnowszych topowych smartfonów obecnych na rynku.

Brytyjska firma opróżnia fabryczny magazyn, w tym także muzeum marki Vertu. Za "jedyne" 1000 funtów (około 4730 zł) możemy stać się właścicielem telefonu, który nadal ma klawiaturę alfanumeryczną, a przy okazji pokryty jest 18-karatowym złotem i skórą aligatora, ma też elementy wykonane z rubinu.Jeśli mamy dużą rodzinę i chcemy ją wyposażyć w bardzo stylowe, a przy okazji bardzo przestarzałe telefony, możemy kupić zestaw składający się z 37 słuchawek Vertu Constellation Ayxta. Aktualna cena to 2500 funtów (około 11830 zł).Aby wziąć udział w aukcjach lub tylko zobaczyć, czego Vertu się pozbywa, należy zajrzeć na tę stronę.

Zobacz: To koniec luksusowej marki Vertu

Źródło zdjęć: bidspotter.co.uk

Źródło tekstu: wł

Przewiń w dół do następnego wpisu