DAJ CYNK

Transmisja konferencji BB10 [live]

30.01.2013

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2842

Ważne 5

0

O godzinie 16 polskiego czasu rozpocznie się konferencja RIM, na której zaprezentowany zostanie system BlackBerry 10. Firma udostępniła transmisję na żywo z tego wydarzenia.

O godzinie 16 polskiego czasu rozpocznie się konferencja RIM, na której zaprezentowany zostanie system BlackBerry 10. Firma udostępniła transmisję na żywo z tego wydarzenia.

Streaming dostępny jest pod tym adresem.

Zobacz: Przynajmniej 6 nowych smartfonów BlackBerry w 2013 roku

Źródło tekstu: wł

Tagi: BlackBerry RIM
Komentarze
Zaloguj się
23. ~ktosk
0

2013-01-30 22:24:51

@10 w marcu w Orange, Play zadeklarował, że będa mieli, ale jeszcze nie znają daty, T-M już ma skończoną infrastrukturę pod nowe usuługi @11, 12, 13 cena będzie jak za średnią/wyższą albo wyższą średnią. jeśli chodzi o baterię, soft - w przeciwieństwie do np Apple, developerzy i programiści od roku testowali Dev Alpha, czyli prawdziwe urządzenia, a nie emulatory. wszystko się może zdarzyć, ale znacznie ograniczyli ryzyko wtopy, przy tym ostro podkręcili tworzących programy na swoją platformę. konsekwencja było to, że praktycznie wszystko było wiadomo przed oficjalną premierą, więc dla siedzących w temacie wielkiego WOW nie było - ale to, co zobaczyli inni zainteresowani robi naprawdę wielkie wrażenie @15 od czasu małej sympatycznej wtopy na konferencji apple nie pamiętam kiedy, nikt podczas oficjalnych prezentacji produktu nie liczy na wifi

Odpowiedz

22. applefan_
1

2013-01-30 20:20:45

O sukcesie czy porazce zadecyduje sprzedaz. Na wyniki musimy poczekac conajmniej kwartal.

Odpowiedz

21. borkowicz
1

2013-01-30 20:12:15

@15 wszyscy na prezentacjach są podpięci. wirelles jest jednak często niestabilny, coś się psuje, lepiej na kablu ;D

Odpowiedz

20. ~stz
0

2013-01-30 20:01:01

A ci co do tej pory mieli BiS na 7.1 będą musieli dalej z niego korzystać?

Odpowiedz

19. ~iahoker
0

2013-01-30 19:45:25

Zamiast BIS - normalny transfer danych

Odpowiedz

18. Atlan
1

2013-01-30 19:10:26

Właśnie chciałem napisać, że BIS w BB10 nie ma. Ale prawdę mówiąc chyba nie do końca wiadomo jakie to konsekwencje niesie, ewentualnie nie wiem gdzie szukać na to pytanie odpowiedzi. Wiem jedno - odpowiedź będzie pewnie w ciągu kilku godzin na Telepolis ;)

Odpowiedz

17. stz
1

2013-01-30 18:55:12

A jak z BIS-em w BB10?

Odpowiedz

16. ~r
0

2013-01-30 18:41:00

#4: nie żartuj, panowie z microsoftu nie zrozumieli przez tyle lat podstawowych braków windows phona, że żadne filmiki innych producentów im raczej tego nie ułatwią.

Odpowiedz

15. ~skalarek
2

2013-01-30 18:36:03

Fajnie fajnie, tylko pokazywanie wideokonferencji gdy obydwa telefony są podpięte do ładowarek to chyba nie najlepszy pomysł. Jeśli sprzęt jest taki dobry to można było zapuścić w tło jakąś aplikację udostępniającą widok ekranu bezprzewodowo...

Odpowiedz

14. ~JustMe
0

2013-01-30 18:34:51

I co??? Blackberry hub,peak i flow pozamiatal! Iphone i Android moga zapomniec o bycie na szczycie za 6 miesiecy!!!! W uk bb10dostepny od jutra!!!!

Odpowiedz

13. Artur051
0

2013-01-30 18:33:59

Powiem tak: jeszcze żadne urządzenie od BB nie zrobiło na mnie wrażenia, a ostatnio znudził mnie andek, WP nie mówiąc już o iOS którego nawet nie tykam. Obecnie RIM mnie baaardzo pozytywnie zaskoczył zaraz obok Sailfish. Oby pojawili się w miarę szybko i w przystępnej cenie ;).

Odpowiedz

12. pacman
2

2013-01-30 18:25:30

@11 Ceny na rynku i w abo..jak BB przesadzi to może być wtopa, a nie sukces, tak samo np. dajmy na to bateria...musi być przynajmniej tak samo "dobra" lub lepsza niż u konkurencji. Tylko, że oni powalczą z tym co już jestna rynku, a w razie czego Apple czy Samsung przyśpieszą premiery, więc BB musi w czymś być lepsze bo pokazuje swoje modele później, a na pewno nie może mieć wpadek (np. słaba bateria, duża ilość potwierdzonych problemów z softem ...zwiechy).

Odpowiedz

11. ~
2

2013-01-30 18:17:17

Zobaczymy jakie będą ceny, jak będzie dobrze to odniosą sukces na pewno. W Polsce pewnie będzie niestety drogi bo nasi operatorzy lubią na nas zarabiać za takie produkty.

Odpowiedz

10. Rogi
3

2013-01-30 18:14:42

W PL będzie jak wyjdzie BB11.

Odpowiedz

9. ~
0

2013-01-30 18:07:56

@8 nie pisze się o tym co "by" osiągnęli, tylko o tym co osiągnęli. Na razie nic.

Odpowiedz