DAJ CYNK

TP-Link Neffos X1 Max 4/64GB do kupienia w Polsce

22.01.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4059

Ważne 3

1

W sieci sklepów X-Kom można już kupić Neffosa X1 Max z większą ilością pamięci za 799 zł.



W sieci sklepów X-Kom można już kupić smarton Neffos X1 Max z większą ilością pamięci za 799 zł.

TP-Link Neffos X1 Max wyposażony jest w 5,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości FullHD, przykryty szkłem 2.5D Gorilla Glass. Wewnątrz pracuje ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio P10, wspomagany przez 4 GB pamięci RAM oraz 64 GB przestrzeni na dane (wersja podstawowa ma 3 GB RAM-u i 32 GB pamięci wewnętrznej), którą można rozszerzyć o karty pamięci microSD (do 128GB), o ile zrezygnujemy z drugiej karty SIM (hybrydowy dual SIM). Pozostałe parametry znajdują się w naszym katalogu.

Dane telefonu TP-Link Neffos X1 Max
Wykres wygenerowany na podstawie: TP-Link Neffos X1 Max w TELEPOLIS.PL

Telefon pracuje pod kontrolą systemu Android 7.0 Nougat z nakładką NFUI 2.1, która na początku lutego ma otrzymać aktualizację do wersji NFUI 7.0. Neffos X1 Max 4GB/64GB w szarej obudowie jest dostępny w sklepach sieci X-Kom w cenie 799 zł. Smartfon objęty jest 24-miesięczną gwarancją door-to-door.

Źródło tekstu: TP-Link

Komentarze
Zaloguj się
15. ~olderss
0

2018-01-23 15:40:37

Jak łatwo zapomnieć, że cały android jest dziurawy jak ser szwajcarski i debatować jaki to on jest bezpieczny po aktualizacji. Paranoja

Odpowiedz

14. YyyYyy
0

2018-01-23 10:21:39

@4, to nie jest wina MediaTek/''a. Jedyne co mozna im zarzucic to inny model wsparcia producentow bo z tego co mi wiadomo to oni maja tanie uklady, ale za kazda nowa wersje libsow trzeba zaplacic osobno. Dowodem moze byc np to, ze leciwy juz uklad MT6580, ktory zostal wypuszczony w tak zamierzchlych czasach, ze nie ma nawet LTE montuje sie w telefonach z wersja 8.x. Wiec wsparcie MediaTek/''a jest, a chciwi producenci z jednaj strony doja nas klientow /''chcesz nowa ersje to zaplac/'', a z drugiej zrobili z MediaTek/''a kozla ofiarnego /''to MediaTek nam nie dal libsow, to wszystko przez nich! A teraz kupuj nowy telefon, ale juz!/''. jedyny przypadek kiedy mediaTek sie przyznal do problemow i porzucania to byl nieslawny uklad MT6592 (np montowany w UMi Zero). Na przestrzeni lat producenci udowodnili, ze zrobia wszystko, zeby nie dac aktualizacji, a jak juz daja to robia z tego takie wydarzenie, tak skomla i placza z bolu, zgrzytaja zebami i wytarguja sobie wlosy z glowy jakby UFO ladowalo przed Palacem Prezydenckim. Co chwile ktorys oblicza sobie po cichu w arkuszu Calc/''a/Excel/''a, ze jednak bardziej oplaca sie zniesc chwilowy hejt i odpuscic kilku zawiedzionych co pojda do konkurencji (ktora przeciez robi to samo :pppp) i zmusic fraje...klientow do kupna nowego urzadzenia niz topic kase w aktualizacji.

Odpowiedz

13. ~YoTom
0

2018-01-23 09:30:14

Lekko to jest sprzet na rok dwa max po co mi cos lepszego wsparcia itp update z play wystarczy.Nie planuje na nim prowadzic firmy itp.

Odpowiedz

12. ~
0

2018-01-23 01:02:58

Kolejny chinol. Neffos, siaomi, huawei, oneplus. Co za roznica, wszystko chinski spyware.

Odpowiedz

11. ~
0

2018-01-23 00:17:10

5. Wsparcie jest po to, że jak się pojawi jakiś błąd typu np możliwość kradzieży danych albo wręcz zablokowania urządzenia smsem to ci to producent telefonu wraz z producentem oprogramowania (Google) naprawią wraz z aktualizacją.

Odpowiedz

10. ~
0

2018-01-22 22:38:56

Gwarancja producenta, czy X-Komu?

Odpowiedz

9. msnet
0

2018-01-22 19:43:39

@7, 8 - już zamknął :)

Odpowiedz

8. ~cziko
0

2018-01-22 19:28:00

ktoś nie zamknął pogrubienia czcionki :D

Odpowiedz

7. jarekt
0

2018-01-22 18:54:30

@msnet, BOLD!

Odpowiedz

6. ~
0

2018-01-22 18:33:27

Xiaomi

Odpowiedz

5. ~R
1

2018-01-22 18:24:51

Ale po co wam wsparcie? Chodzi o to żeby mieć za rok numer większy przy andku? Który producent aktualizuje budzetowce?

Odpowiedz

4. ~
-1

2018-01-22 17:15:47

1. Nie ma zadnego wsparcia dla produktow opartych o CPU MediaTeka. To jest wina MediaTeka, dlatego nikt z szanujacych sie producentow nie uzywa tego CPU w swoich produktach.

Odpowiedz

3. ~
-1

2018-01-22 17:14:52

Ciekawe kiedy 8GB RAM na 128GB flash :P i za ile?

Odpowiedz

-1

2018-01-22 15:57:28

@1 zapomnij o jakimkolwiek wsparciu

Odpowiedz

1. YyyYyy
-1

2018-01-22 15:33:13

A co ze wsparciem? Wezma ode mnie 800zl i cos obiecuja w zamian w zakresie wsparcia? Szanowna Redakcjo: czy mozecie laskawie pytac dystrybutora/sprzedawce o kwestie wsparcia - co gwarantuja? To da pelniejszy obraz, a kwestia aktualizacji jest dosyc istotna. Sprzet wyglada przyzwoicie jak za takie pieniadze i pewnie bym kupil ... ale wazne dla mnie jest wsparcie.

Odpowiedz