DAJ CYNK

TP-Link Neffos C5 Plus w wersji czerwonej. Jeśli godzisz się na 1 GB pamięci RAM wydasz tylko 299 zł

Dodane przez: Uapsiabiduba

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5974

Przychodzą do nas różne wiadomości prasowe. Nowy kolor telefonu to dla niektórych równie ważna sprawa jak specyfikacja, o czym świadczy informacja o TP-Link Neffos C5 Plus​ w wersji czerwonej.​​​​​​

Do obecnie dostępnych wersji kolorystycznych TP-Link Neffos C5 Plus (szara, niebieska i złota) dołączyła właśnie wersja czerwona. O ile pod względem estetycznym urządzeniu nie można zbyt wiele zarzucić, o tyle jeden z parametrów ze specyfikacji technicznej budzi moje wątpliwości. Najtańsza wersja jest bowiem wyposażona w zaledwie 512 MB pamięci RAM i 8 GB pamięci na dane.

Zobacz: Neffos C5 Plus z Androidem Go trafia do sprzedaży. TP-Link przygotował trzy warianty smartfonu

Oczywiście TP-Link Neffos C5 Plus pracuje pod kontrolą Androida Oreo 8.1 Go, zatem wersji przystosowanej do pracy ze słabszymi telefonami. Tak czy siak, wydaje mi się, że w 2019 roku powinniśmy już dawno o takiej konfiguracji zapomnieć, tym bardziej, że reszta specyfikacji nie przedstawia się tak źle: wyświetlacz 5,34 cala o rozdzielczości 960 x 480 pikseli, bateria 2200 mAh, dwa sloty na karty SIM i osobny slot na kartę pamięci microSD.

Zobacz: Test telefonu TP-Link Neffos C9. Opakowanie obiecuje wiele, ale zawartość rozczarowuje

O ile najsłabsza wersja (512 MB/8 GB) kosztuje raptem 199 zł, zdecydowanie warto zainwestować w jedną z dwóch pozostałych wersji TP-Link Neffos C5 Plus (1 GB/8 GB - 279 zł albo 1 GB/16 GB - 299 zł). Tym bardziej, że wyłącznie najdroższego wariantu dotyczy informacja o czerwonej wersji obudowy. Smartfon objęto 24 miesięczną gwarancją door-to-door i jest sprzedawany w zestawie wraz z sylikonowym etui oraz folią ochronną.

Źródło zdjęć: informacja prasowa

Źródło tekstu: informacja prasowa

Przewiń w dół do następnego wpisu