DAJ CYNK

TP-Link EAP225-Wall - kompaktowy naścienny punkt dostępowy

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2102

Obudowa o grubości 15 mm, nowoczesny wygląd oraz możliwość bezinwazyjnego montażu na ścianie to niektóre z zalet bezprzewodowego punktu dostępowego EAP225-Wall TP-Linka.Obudowa o grubości 15 mm, nowoczesny wygląd oraz możliwość bezinwazyjnego montażu na ścianie to niektóre z zalet bezprzewodowego punktu dostępowego EAP225-Wall TP-Linka.

EAP225-Wall to sprzęt, który powinien się sprawdzić w miejscach, w których z bezprzewodowej sieci korzysta wielu użytkowników jednocześnie, na przykład w hotelach, restauracjach, biurach lub akademikach. Zastosowana przez TP-Linka technologia 802.11ac Wave2 MU-MIMO pozwala na komunikację z wieloma urządzeniami jednocześnie, oferując łączną przepustowość do 1200 Mb/s w pasmach 2,4 oraz 5 GHz. Dzięki temu nie powinno być obaw, że goście hotelu lub restauracji pozbawieni zostaną możliwości korzystania z Internetu przez Wi-Fi. Dzięki technologii Beamforming (kształtowanie wiązki) połączenie z urządzeniami jest stabilne, nawet w bardzo wymagających warunkach.

Administrator punktu dostępowego może zaprogramować do 16 niezależnych sieci Wi-Fi (SSID), a za sprawą darmowego oprogramowania TP-Link Omada Controller - z dowolnego komputera centralnie zarządzać siecią bezprzewodową złożoną nawet z setek punktów dostępowych.

Instalacja i przyłączenie EAP225-Wall do istniejącej sieci odbywa się za pomocą jednego przewodu. Dzięki technologii PoE (ang. Power over Ethernet) można zasilać oraz zintegrować urządzenie z siecią LAN. To znacznie ograniczy koszty założenia instalacji.

EAP225-Wall działa jak przełącznik, zapewniając również trzy wejścia Ethernet oraz zasilanie PoE dla urządzeń przewodowych, takich jak telefony IP, kamery IP, czy interkomy. Jak obiecuje producent, punkty dostępowe z serii EAP pozwalają na stworzenie wydajnej oraz bezpiecznej sieci Wi-Fi. Do dyspozycji, oprócz podstawowych funkcji bezpieczeństwa, otrzymujemy możliwość autoryzacji dostępu z uwierzytelnianiem przez SMS, Facebooka oraz logowaniem za pomocą strony powitalnej, voucherów lub jednorazowych haseł dostępu. Produkt objęty jest 5-letnią gwarancją producenta.

Urządzenie możemy kupić za 249 zł, między innymi w sklepach x-kom.pl i al.to.

Zobacz: Studencki Internet w UPC z umową do 30 czerwca 2019 roku
Zobacz: Nowa oferta Play Internet
Zobacz: Nowy router gamingowy TP-Link

Źródło tekstu: TP-Link

Przewiń w dół do następnego wpisu