DAJ CYNK

"The Waterdrop". Smartfon Vivo o zaskakującej stylistyce zobaczymy już 24 stycznia. Producent publikuje zaproszenie

15.01.2019

Dodane przez: Uapsiabiduba

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 1706

Ważne 0

0

Pierwsze wzmianki o nowym smartfonie Vivo charakteryzującym się wyjątkowo unikalnym designem pojawiły się zaledwie kilka dni temu. Dziś znamy już oficjalną datę premiery urządzenia o nazwie kodowej "The Waterdrop".

Jak pisał wcześniej na Twitterze Ice Universe, projekt nowego smartfonu marki Vivo jest oparty na detektorach kosmicznych z powieści fantastycznonaukowej Liu Cixina "Problem trzech ciał", skąd zaczerpnięto także nazwę kodową. Zaproszenie na konferencję zwiastującą premierę urządzenia pojawiło się na oficjalnym profilu producenta w serwisie Weibo.

Niestety grafika z zaproszeniem nie wskazuje jednoznacznie na jakikolwiek aspekt konstrukcji oraz specyfikacji technicznej smartfonu. Bardzo możliwe, że początkowo nowe urządzenie Vivo będzie formą prototypu, jak miało to miejsce w przypadku niemal bezramkoweego modelu Apex z czytnikiem linii papilarnych w ekranie. Warto przypomnieć, że urządzenie zaprezentowano na targach MWC 2018 w Barcelonie i wzbudziło ono ogromne zainteresowanie.

Zobacz: Vivo NEX Dual Display zaprezentowany. Smartfon ma dwa ekrany i trzy aparaty
Zobacz: Nowy smartfon marki Vivo ma przynieść niespotykaną dotąd stylistykę
Zobacz: Vivo Apex debiutuje jako Vivo NEX i Vivo NEX S

Mimo premiery, która odbędzie się w Chinach już 24 stycznia możemy się spodziewać, że producent przywiezie ten model na targi MWC 2019. Podobnie jak poprzedni flagowiec Vivo, futurystyczny "The Waterdrop" może dostać najmocniejszą jednostkę obliczeniową (w tym wypadku mowa o Snapdragonie 855), a do tego nawet 10 GB pamięci RAM i 512 GB miejsca na dane.

Źródło zdjęć: Weibo

Źródło tekstu: GSMArena

Komentarze
Zaloguj się