DAJ CYNK

Tęsknicie za Lumiami? Nokia 3 (2018) będzie wyglądała jak jedna z nich

17.05.2018

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5723

Ważne 3

2

Wczoraj informowaliśmy, że już pod koniec maja HMD Global zaprezentuje w Moskwie nowe Nokie. Wcześniej w Rosji certyfikację przeszły trzy telefony Nokii. Teraz dowiadujemy się jak nowa Nokia 3 będzie wyglądać.Wczoraj informowaliśmy, że już pod koniec maja HMD Global zaprezentuje w Moskwie nowe Nokie. Wcześniej w Rosji certyfikację przeszły trzy telefony Nokii. Teraz dowiadujemy się jak nowa Nokia 3 będzie wyglądać.

Nowa Nokia 3 będzie miała podobny - bardziej kanciasty - kształt do "starej" Nokii 3. Sam tylny panel zostanie upodobniony do tych, które pamiętamy z Lumii. Nie ukrywajmy - nie będzie to pierwszy raz kiedy HMD Global gra na sentymentach klientów. Zmianie ulegnie aparat, będzie on wyglądał podobnie jak te z nowszych Nokii. Nie zabrakło również napisu "Android One". Nokia 3 (2018) będzie bowiem częścią tego programu.

Jesteśmy właściwie pewni, że w Moskwie zobaczymy nowe Nokie 3 oraz 5. Trzecim poważnym kandydatem jest nowa Nokia 2. Ale okazuje się, że HMD Global planuje też nokie X5 i X7, podobne do ostatnio zaprezentowanej Nokii X6...

Nowych Nokii nigdy nie za dużo. Przynajmniej według fińskiej firmy.

Zobacz: Nokia X6 oficjalnie zaprezentowana
Zobacz: HMD Global zaprezentuje w Moskwie nowe Nokie
Zobacz: Nadchodzi Nokia 3 (2018)

Źródło tekstu: nokialatest, wł

Komentarze
Zaloguj się