DAJ CYNK

Telewizyjne nowości w cennikach Play

23.08.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4149

Ważne 7

5

Sieć Play wprowadziła do swojej oferty dwa nowe urządzenia: przystawkę Google Chromecast 2 i telewizor Krüger&Matz KM0248 z ekranem FullHD o przekątnej 48 cali.

Sieć Play wprowadziła do swojej oferty dwa nowe urządzenia: przystawkę Google Chromecast 2 i telewizor Krüger&Matz KM0248 z ekranem FullHD o przekątnej 48 cali.



Cena Chromecasta jest mocno przesadzona. Poza promocją sieć wyceniła gadżet na 409 zł, a w ofercie Play na kartę na 329 zł. Tymczasem poza ofertą sieci urządzenie kosztuje około 170 zł w dużych sklepach z elektroniką. Play proponuje Chromecasta 2 za 1 zł przy dowolnym abonamencie.

Z kolei 48-calowy telewizor Krüger&Matz KM0248 poza promocją wyceniony został na 2179 zł, a w ofercie Play na kartę na 1739 zł. Za 1 zł dostaniemy go w abonamentach od 115 zł, a za 99 zł wraz z taryfą za 105 zł miesięcznie.

Również i w przypadku telewizora ceny zostały zawyżone. Sam producent na swojej stronie oferuje urządzenie za 1599 zł, a w polskich elektromarketach figuruje już ono jako produkt archiwalny.

Zobacz: zmiany w cenniku urządzeń sieci Play

Źródło tekstu: Play, wł

Tagi: play
Komentarze
Zaloguj się
19. ~
0

2016-08-24 09:20:44

@10 Ciekawe pod jakim względem. Ani technika, ani oferta, ani obsługa klienta. Więc pod jakim?

Odpowiedz

18. LuiN
1

2016-08-24 02:11:56

@13, Robaas - dzięki!

Odpowiedz

17. Hose
0

2016-08-23 22:05:03

Jeśli ktoś pamięta rewolucję związaną z czerwoną łapą, na początku nie wiadomo z czym była związana (czerwona łapa była wszędzie na bilbordach i innych reklamach) później okazało się że to heyah, zwojowali ładny kawałek rynku, ale dalsze losy tej marki są obecnie znane każdemu. Play po równie rewolucyjnym wejściu stał się obecnie jednym z wielkiej czwórki, więc przyszedł czas strzyżenia klienta, "gwiazdy" w reklamach jeśli można je tak nazwać z biegiem czasu przestaną napędzać klientów bo sami klienci zaczynają już widzieć co jest grane... Dziś Play w pewnych wariantach jest lepszy od konkurentów, w innych polega, koniec rewolucji, może teraz przy czterech ładnie rozbudowanych operatorach okaże się wreszcie że to jakość sieci i jej faktyczny zasięg jest kluczowy dla klienta skoro oferty już są bardzo podobne.

Odpowiedz

16. ~Pytlik
0

2016-08-23 21:04:45

Ludzie i tak coraz mniej oglądają telewizję a operatorzy, komórkowi, kablowi i satelitarni cały czas nam wciskają usługi telewizyjne tak jakby to były lata 90-te i nie było żadnych innych rozrywek. Ja od kilku lat zrezygnowałem z kablówki, mam jedynie bezpłatną telewizje DVB-T (ponad 20 kanałów) i całkowicie mi to wystarcza. Jak chce zobaczyć coś więcej to jest internet i vod.

Odpowiedz

15. Logan
-1

2016-08-23 20:08:21

Wczoraj x-kom sprzedawał Chromecast za 79zł

Odpowiedz

14. ~Janekkkk
-1

2016-08-23 18:08:15

@ 10 Chłopcze stajenny ,a kto Ci tu Play oczernia, ja go chwalę,jedyny operator który co miesiąc przyznaje mi rekompensatę 20 zł tak już od 8 miesięcy za źle działającą usługę w Rbm na kartę hehe, ładując konto przez aledrogo z miesięcznym opóźnieniem za 78 (100 z) średnio ich noliit za 30 zł wychodzi mnie 4 zł.Będzie chyba trzeba pogadać z januszami z alegro ,dobry sposób na zarobek, tępy naród dalej kupuje u nich tzw. Darmowe lte( na 100 dni to można z każdego startera za 5 zł włączyć kodem )

Odpowiedz

13. Robaas
0

2016-08-23 17:38:00

przy okazji poprawcie błąd, 2 razy macie w tekście "chomecast" r Wam uciekło;)

Odpowiedz

12. Robaas
0

2016-08-23 17:36:43

#11: miałem chromecasta 2 teraz mam raspberry pi 3 z kodi na pokładzie, jeżeli chodzi o przesyłanie obrazu z laptopa to wynalazek google działał sprawnie, bez jakiś większych problemów, do tego bardzo prosta konfiguracja. W raspberry nawet nie próbowałem czy tak się da.

Odpowiedz

11. PLANET
0

2016-08-23 17:07:59

Z ciekawości: jaki jest najbardziej kompatybilne urządzenie typu Chromecast, które mogłoby pracować zarówno z komórką JAK i z komputerem? W lapku mam skopany HDMI i jest pytanie, w jaki sposób przenieść obraz z niego na TV/monitor. Jakieś pomysły Panowie?

Odpowiedz

10. ~Calm7
1

2016-08-23 16:42:51

Nie wiem o co niektórym chodzi w tym oczernianiu Playa, płacą wam za to czy co? Play jest najlepszą siecią spośród W4.

Odpowiedz

9. PiotrM
0

2016-08-23 16:36:12

Zawyżona cena w cenniku nie powinna dziwić, tak jest z całym sprzętem u operatorów. O ile w przypadku smartfonów można to jeszcze jakość tłumaczyć (np. customizacją softu), o tyle w przypadku takich akcesoriów argumentów (poza rzekomym kosmicznym rabatem) brak. Chromecast niedługo będą rozdawać za darmo na co drugiej ulicy.

Odpowiedz

8. ~Janekkkk
-3

2016-08-23 16:26:29

Polacy lecą już po ten tv do Play ,przecież go będzie nasz kochany papież (adamczyk)reklamował. :)

Odpowiedz

7. ~jacek
2

2016-08-23 16:17:25

moze i archiwalny ale za 1299zl kup cos lepszego na raty

Odpowiedz

6. ~Hah
-2

2016-08-23 15:55:23

Najpierw wyłączenie wizytówki głosowej a teraz ta cena Chromecasta z kosmosu. Rzeczywiście Play nie daje sobie rady z logicznym myśleniem coś ostatnio. Czyżby niedługo mieli wpaść na pomysł 4 groszy za spr. stanu konta? Wszystko zaczyna iść w złym kierunku.

Odpowiedz

5. ~Hanka
-2

2016-08-23 15:40:12

Kiedy w TV Play puści mój ulubiony serial - Moda na sukces????

Odpowiedz