DAJ CYNK

Telefony Yealink dostały certyfikację Skype for Business

19.07.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 11

Ważne 1

3

Telefony Yealink T46G i T48G z serii T4 edycja S4B, zyskały certyfikację Microsoftu i stały się oficjalnie rekomendowanymi rozwiązaniami do Skype for Business i Office 365.Telefony Yealink T46G i T48G z serii T4 edycja S4B, zyskały certyfikację Microsoftu i stały się oficjalnie rekomendowanymi rozwiązaniami do Skype for Business i Office 365.

Yealink poinformował, że dwa z oferowanych przez firmę telefonów IP serii T4 z edycji Skype for Business, T46G i T48G, otrzymały oficjalną certyfikację Skype for Business. W kolejce na certyfikację czekają 3 kolejne modele (T40P, T41P, T42G). Certyfikacja jest potwierdzeniem doskonałego działania i niezauważalnej integracji z Cloud PBX w Microsoft Office 365. Certyfikowane modele są dostępne w dystrybucji firmy Kontel.

Najnowsza certyfikacja to kolejny krok na drodze rozszerzania współpracy i zapewnienia dzięki telefonom Yealink, naturalnej i efektywnej komunikacji użytkownikom korzystającym ze Skype for Business - powiedział Stone Lu, wiceprezes firmy Yealink.

Telefony IP Yealink dla Skype for Business zapewniają wysoki współczynnik ich wykorzystania dzięki większym możliwościom ich personalizacji. W modelach, które otrzymały certyfikację, zastosowano technologię Yealink Optima HD Voice, obsługującą dźwięk zgodny z tym oferowanym przez Skype for Business. Interfejs użytkownika wzorowany na S4B zapewnia intuicyjność obsługi i większą satysfakcję z korzystania z niego. Szczególnie na 8-calowym kolorowym dotykowym wyświetlaczu modelu T48G. Według Yealink interfejs jest tak dobry, że stał się wzorem zalecanym przez Microsoft dla innych producentów.T46G i T48G obsługują funkcje Skype for Business, takie jak status użytkownika, wielostronne konferencje i BToE, by zapewnić największą wydajność komunikacji. Oba modele integrują się z takimi usługami Microsoft Office 365 jak Microsoft Exchange czy Skype for Business Update. Yealink gwarantuje również proste wdrożenie i łatwość zarządzania urządzeniami, oferując elastyczne, dostosowane do potrzeb użytkowników metody wdrożenia oraz usługę wcześniejszej instalacji odpowiedniego firmware'u - czytamy w komunikacie prasowym.

Yealink odpowiada na rosnące potrzeby firm chcących usprawnić korzystanie z rozwiązań Unified Communications - powiedziała Tiffany Wissner, senior director, Skype for Business w Microsoft Corporation. Yealink daje użytkownikom Microsoft Office 365 wysokiej jakości telefony w połączeniu z dobrze im znanym Skype for Business. I nie muszą napadać na bank, żeby sobie na nie pozwolić.

Źródło tekstu: 4 Publicity

Komentarze
Zaloguj się
Polecane tematy