DAJ CYNK

Telefon Hykker Classic i głośnik Mood BT od dziś w Biedronce

02.10.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 36

Ważne 2

2

Dzisiaj oferta sklepów sieci Biedronka wzbogaciła się o klasyczny telefon za 59,90 zł i głośnik bezprzewodowy za 19,90 zł.Dzisiaj oferta sklepów sieci Biedronka wzbogaciła się o klasyczny telefon za 59,90 zł i głośnik bezprzewodowy za 19,90 zł.

Hykker Classic to tradycyjny telefon komórkowy o prostej konstrukcji, który ma zapewnić użytkownikom wygodę i niezawodne działanie w przystępnej cenie. Jest to klasyczne urządzenie z fizyczną klawiaturą oraz podstawowymi, prostymi funkacjami. Hykker Classic ma 1,77-calowy kolorowy ekran LCD, na którym wyświetlany jest prosty interfejs z dużymi i kolorowymi ikonami. Telefon zasilany jest akumulatorem litowo-jonowym o pojemności 800 mAh, który - według producenta - zapewni do 9 dni działania w trybie czuwania na jednym ładowaniu.Na pokładzie znajdziemy też miejsce na dwie karty SIM oraz aparat VGA. Wbudowane funkcję to między innymi odtwarzacz audio, radio FM, Bluetooth, czytnik kart microSD oraz latarka. Hykker Classic ze starterem TuBiedronka dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, czerwono-czarnej oraz niebiesko-czarnej, w cenie 59,90 zł.

Hykker Mood BT to głośnik, który możemy bezprzewodowo połączyć z naszym smartfonem lub innym urządzeniem wyposażonym w łączność Bluetooth. Głośnik wyposażony jest także w radio FM oraz odtwarzacz mp3, który odczytuje pliki umieszczone na karcie pamięci microSD o pojemności do 32 GB, a do jego zasilania służy akumulator o pojemności 250 mAh, który pozwoli na maksymalnie 3 godziny słuchania muzyki. Urządzenie dostępne jest w wybranych sklepach sieci Biedronka w pięciu kolorach za 19,99 zł.Urządzenia mają certyfikat jakości wydany przez niezależne jednostki certyfikujące, odpowiednio - Hykker Classic ma znak DEKRA, a głośnik Mood BT znak TUV, które zbadały je pod kątem wytrzymałości, funkcjonalności oraz poręczności. Oferta ważna jest od 2 do 15 października lub do wyczerpania zapasów.

Źródło tekstu: Hykker, biedronka.pl

Komentarze
Zaloguj się