DAJ CYNK

TCL zadowolone ze sprzedaży BlackBerry Keyone

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2940

TCL chwali się bardzo dobrą sprzedażą modelu BlackBerry Keyone i już w październiku zobaczymy kolejny smartfon z fizyczną klawiaturą.TCL chwali się bardzo dobrą sprzedażą modelu BlackBerry Keyone i już w październiku zobaczymy kolejny smartfon z fizyczną klawiaturą.

BlackBerry Keyone sprzedaje się praktycznie na bieżąco - wszystkie wyprodukowane smartfony trafiają od razu w ręce nabywców. To powoduje, że firma bardzo powoli wprowadza go na nowe rynki. Aktualnie jest ich 35, ale w planach jest sprzedaż w 50 krajach do końca roku.

Keyone jest przede wszystkim narzędziem do pracy i aktualnie kupujący są podzieleni na pół. Jedna połowa kupuje smartfon dla swoich pracowników, a druga kupuje go jako narzędzie do pracy i wykorzystuje w ramach programu BYOD (ang. bring your own device), który pozwala na korzystanie z prywatnego smartfonu w sieciach korporacyjnych. TCL chce żeby ich smartfony BlackBerry były najlepszą alternatywą dla iOS na rynku rozwiązań dla firm.

W październiku TCL zaprezentuje nowy smartfon, który ponownie będzie połączeniem dotykowego ekranu i fizycznej klawiatury.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: gsmarena; wł

Przewiń w dół do następnego wpisu