DAJ CYNK

TCL prezentuje brązową wersję KeyOne'a i potwierdza dwa modele w 2018 roku

14.01.2018

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3023

Ważne 2

1

TCL był właściwie nieobecny podczas tegorocznych targów CES. Aktywność chińskiej firmy ograniczyła się do informacji na temat przyszłości Alcatela oraz BlackBerry (TCL wydaje telefony obu tych marek).TCL był właściwie nieobecny podczas tegorocznych targów CES. Aktywność chińskiej firmy ograniczyła się do informacji na temat przyszłości Alcatela oraz BlackBerry (TCL wydaje telefony obu tych marek).

TCL zaprezentował również brązową wersję swojego najbardziej rozpoznawalnego modelu BlackBerry - KeyOne'a. Pod względem technicznym, nie odbiega on od wersji czarnej (4 GB RAM, 64 GB pamięci wbudowanej, Dual SIM). Model będzie dostępny na wybranych rynkach europejskich. Nie znamy jeszcze dokładnej listy krajów, wiemy jednak, że na pewno modelu nie zobaczymy we Francji.

Alain Lejeune zapewnił użytkowników KeyOne'a oraz Motion, że mogą być pewni aktualizacji Androida do wersji Oreo. Zapowiedział też, że w 2018 roku TCL zaprezentuje przynajmniej dwa nowe telefony. Jeden z nich ma być klawiaturkowcem ze Snapdragonem 660 i 6 GB RAM.

Źródło tekstu: crackberry, wł

Tagi: BlackBerry
Komentarze
Zaloguj się
1. ~
0

2018-01-15 08:43:20

A na zdjeciu srebrny....

Odpowiedz