DAJ CYNK

TalkBand B1 gratis do smartfonów Honor

07.04.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3453

Ważne 4

0

8 kwietnia w sieci sklepów Mediaexpert nabyć będzie można telefony marki Honor z dołączoną gratis inteligentną opaską Huawei TalkBand B1 o wartości 480 zł.

8 kwietnia w sieci sklepów Mediaexpert nabyć będzie można telefony marki Honor z dołączoną gratis inteligentną opaską Huawei TalkBand B1 o wartości 480 zł.



Promocja dotyczy modeli Honor 6, Honor 3C oraz Honor Holly. Oferta specjalna będzie dostępna na stronie Mediaexpertu.

Huawei TalkBand B1 wyposażony jest w krokomierz oraz licznik spalonych kalorii, ma funkcję monitorowania snu i automatycznego włączenia budzika w najodpowiedniejszym momencie - podczas płytkiej fazy snu. TalkBand B1 wyposażono również w odczepianą słuchawkę Bluetooth, przydatną podczas biegania czy prowadzenia samochodu - kiedy nie można trzymać w dłoni telefonu.

Źródło tekstu: Honor, wł

Komentarze
Zaloguj się
18. sq
0

2015-04-13 18:45:21

@16 - tylko jak napisałem - u mnie wciąż wyświetlało się na stronie, że opaska jest dodawana do zakupu.+reklamacja uznana pozytywnie po stronie m.expert.

Odpowiedz

17. ~arczi
0

2015-04-13 10:41:33

Ja złożyłem zamówienie o godzinie 0:05 i dostałem telefon bez opaski.

Odpowiedz

16. ~blocy
0

2015-04-13 10:13:59

A czytaliście regulamin? Pierwsze 50 zamówień dostawało opaski, może po prostu się nie załapaliście na nie już? Ja dostałem, ale złożyłem zamówienie rano, koło 6:30.

Odpowiedz

15. ~As
0

2015-04-10 23:21:46

Również nie dostałam tej opaski przy zamówieniu 8.04. w Media Expert :/ Kupiłam Honor 6 ze względu na tę promocję. Też chcę zwracać, skoro przysłali bez Talkbanda. Oszuści!

Odpowiedz

14. sq
0

2015-04-10 21:56:13

zamówienie złożone rano 8.04- na stronie cały czas wyświetlało sie, że przy zakupie opaska gratis (później, po złożeniu zamówienia jeszcze też) - dziś przychodzi przesyłka -sam telefon - niestety do zwrotu - bardzo dziękuje m.expert za takie promocje..

Odpowiedz

13. ~beli
0

2015-04-10 17:34:26

no ja to sobie kupię tak czy owak, bo nie zdążyłem na promocję.

Odpowiedz

12. ~a_lex
0

2015-04-08 16:01:23

Akurat ten patent na inteligentny zegarek jest fajny - słuchawka BT zawsze pod ręką. I wygląd też ujdzie.

Odpowiedz

11. ~mira
0

2015-04-08 15:42:10

jaram się i będę dzisiaj w ME na 100%. Ciekawe czemu tylko dzisiaj jest ta promocja, pewnie trudno będzie sie dostać.

Odpowiedz

10. bolek2004
0

2015-04-08 05:39:48

I tak jak myślałem Holly jak nie było w sklepie mediaexpert tak go tam dalej nie ma.

Odpowiedz

0

2015-04-07 21:33:42

@2 Czy będzie Holly od jutra coś mnie się nie wydaje, miał być od kwietnia w sklepach, co prawda nie powiedziane było że od 1 kwietnia, ale jak poszukałem po sklepach czy internetowych czy normalnie to nigdzie go nie widziałem, jedyny sklep który go ma niby na stanie to redcon na dzień dzisiejszy. Chciałem go na żywo zobaczyć ale nigdzie go nie było w sklepach stacjonarnych.

Odpowiedz

0

2015-04-07 21:25:29

Zaleciało kopią Sony

Odpowiedz

7. ~pabloki, chwilowo play
0

2015-04-07 20:59:20

a nie , jednak prezesowa odpoczywała bo pod informacja o aukcji podpisała się zastępca.

Odpowiedz

6. ~pabloki, chwilowo play
1

2015-04-07 20:53:49

myślałem że dziś prezesowa odpoczywa ale widze że aukcja była. czekamy na emocje. bo już po dobranocce.

Odpowiedz

5. ~eg777
1

2015-04-07 19:11:37

Następna generacja opasek, będzie inteligentniejsza od swoich użytkowników (mózg - jako organ nie używany, zacznie u nich zanikać). Ale to dla nich nie będzie problem. Opaska podpowie im, kiedy mają iść do W.C. i czego im się chce: siku, czy... .

Odpowiedz

4. ~Norbert G
0

2015-04-07 18:17:01

Biorąc pod uwagę fakt, że holly ma kosztować około 500 zł, dostając opaskę gratis, jest to bdb promocja.

Odpowiedz