DAJ CYNK

Tak miała wyglądać Lumia 960

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5784

Ostatnio wychodzi dużo "wspominkowych" wiadomości. Microsoft pogrzebał markę Lumia. Jego system mobilny jest niewiele bardziej żywy. Ale mogliśmy zobaczyć jak wyglądałaby próba wejścia Lumii w segment telefonów z fizyczną klawiaturą QWERTY czy jaka miała być Lumia 950. Dzisiaj czas na niedoszłą następczynię - Lumie 960.Ostatnio wychodzi dużo "wspominkowych" wiadomości. Microsoft pogrzebał markę Lumia. Jego system mobilny jest niewiele bardziej żywy. Ale mogliśmy zobaczyć jak wyglądałaby próba wejścia Lumii w segment telefonów z fizyczną klawiaturą QWERTY czy jaka miała być Lumia 950. Dzisiaj czas na niedoszłą następczynię - Lumię 960.

Najnowszy przeciek zawdzięczamy Chińczykom z Baidu. Oba zdjęcia przedstawiają model RM-1162 - niedoszłą Lumię 960. Byłby to pierwszy telefon Microsoftu z aluminiową obudową typu unibody. Klientów kierujących się dobrymi zdjęciami zainteresowałaby kamera główna PureView 20 MP. Byłoby również miejsce dla potrójnego LED znanego już Lumii 950.

Ten smartfon nigdy nie trafi już do sprzedaży. Miłośnikom mobilnych okienek zostaje wiara w to, że Microsoft naprawdę pracuje nad nową odsłoną swojego systemu mobilnego.

Zobacz: Microsoft się nie poddaje i pracuje nad nowym wcieleniem mobilnego Windowsa

Zobacz: Lumia 950 - pierwotnie miała działać z 3D Touch i Surface Pen

Zobacz: Nokia RX-100 - nigdy niewydany telefon z Windows Phone 8 oraz klawiaturą QWERTY

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: mspoweruser.com, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu