DAJ CYNK

Tak będzie wyglądał Samsung Galaxy Note 7

20.07.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5073

Ważne 1

1

Evan Blass, prowadzący profil @evleaks na Twitterze, udostępnił zdjęcie prasowe nadchodzącego Samsunga Galaxy Note 7. Rysik prawdopodobnie będzie działał również pod wodą.

Evan Blass, prowadzący profil @evleaks na Twitterze, udostępnił zdjęcie prasowe nadchodzącego Samsunga Galaxy Note 7. Rysik prawdopodobnie będzie działał również pod wodą.



Evan Blass to największe źródło sprawdzających się przecieków na temat nadchodzących smartfonów. Można więc przyjąć, że dzisiejsza publikacja niemal ostatecznie potwierdza dotychczasowe plotki, a wcześniej udostępnione w sieci zdjęcia Note'a 7 są prawdziwe.

Nowy biznesowy smartfon Samsunga będzie miał zakrzywiony po bokach wyświetlacz, nie zapomniano w nim o rysiku S Pen, a złącze microUSB wreszcie zastąpił port USB-C. Na zdjęciu z @evleaks telefon jest w wariancie kolorystycznym Blue Coral, odnośnie którego pojawiały się doniesienia w ostatnim czasie (będą też opcje Black Onyx i Silver Titanium).

Note 7 ma wodoszczelną obudowę, podobnie jak tegoroczne modele S7 i S7 Edge. Prawdopodobnie wnęka dla rysika również będzie uszczelniana (przynajmniej dla zmniejszenia ryzyka zalania), co z kolei może być furtką do obsługi telefonu pod wodą za pomocą rysika.

Podstawowa wersja urządzenia będzie miała 64 GB pamięci wewnętrznej (są plotki o nawet 256 GB w droższych opcjach), nie zabraknie czytnika kart pamięci, główny aparat zaoferuje zdjęcia 13 Mpix, a przednia kamerka 5 Mpix. Według bazy danych benchmarku AnTuTu, telefon dostanie Snapdragona 820, 4 GB pamięci RAM i ekran o rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli. W innych materiałach pojawiały się też informacje o Snapdragonie 821 i 6 GB pamięci RAM.

Wiemy też, na podstawie zdjęć działającego prototypu, że nowy smartfon zaoferuje, obok czytnika linii papilarnych, możliwość odblokowania telefonu na podstawie odczytu tęczówki oczu.

Oficjalna prezentacja Samsunga Galaxy Note 7 odbędzie się 2 sierpnia. Prawdopodobnie już tego samego dnia ruszy sprzedaż telefonu na wybranych rynkach.

Źródło tekstu: @evleaks, phonearena, wł

Komentarze
Zaloguj się
17. LuiN
0

2016-07-27 21:18:47

W S7 Edge aby wymienić złącze USB trzeba wymienić ekran. Z pozornej błahostki robi się nagle 1300 zł za naprawę.

Odpowiedz

16. ~do Gollum
0

2016-07-27 21:16:08

a słyszałes ze aby wymienic baterie, to trzeba oderwac przyklejony ekran itd ? a potem go przykleic. myslisz ze to ci serwis zrobi za 20 zeta ?

Odpowiedz

15. ~Alex81
0

2016-07-21 18:53:53

Czy znana jest już dokładna wielkość wyświetlacza? Słyszałem o przekątnych 5.7 i 5.8 a nawet 6 cali.

Odpowiedz

14. ~
0

2016-07-21 15:42:31

@3 znajdź lepszy tel. albo sam stwórz lepszy

Odpowiedz

13. ~Gollum
0

2016-07-21 09:01:39

@12: a słyszał o wymianie baterii w serwisie?Zresztą co ta uwaga ma do akurat tego modelu. Każdy tel. z niewymienną baterią ma ten sam problem.

Odpowiedz

12. ~
0

2016-07-20 21:17:35

Do tego zapewne niewymienna bateria! A to oznacza, że po 2-3 latach musimy kupić nowego Note/''a.

Odpowiedz

11. ~dariuszek
0

2016-07-20 20:09:58

a mnie się podoba i napewno go kupię. note 4 już swoje przeżył, a nie chciało mi się bawić w ściąganie note 5... Mam tylko nadzieję, że aktualizacje będą robione szybciej niż właśnie w 4ce z exynosem zwłaszcza...

Odpowiedz

10. arczi
0

2016-07-20 17:50:58

a wiadomo coś o prostym ekranie? rozumiem, że dla skośnookich pokrzywienie się przyda, ale ja na boki nie zaglądam, nie chodzę i nikogo nie mam ;) może nich taka norma ;)

Odpowiedz

9. ~me
1

2016-07-20 15:56:14

Wreszcie tył normalny, tzn. nie ze szkła zbierającego same odciski palców.

Odpowiedz

8. PLANET
1

2016-07-20 15:38:48

@up: Sony ma (miał) dedykowany spust aparatu.

Odpowiedz

7. ~Macieq
1

2016-07-20 15:17:36

@6 i @1Każdy kto będzie chciał skorzystać z telefonu pod wodą - proste.Ile to było narzekań na Sony, że reklamuje robienie zdjęć pod wodą, ale nie da się korzystać do tego z ekranu ?Możliwość nr 2 - sam sprawdziłem na Note 3 podczas ostatniej ulewy w Gdańsku - przy takich opadach nie było jak się schować przed deszczem i ekran telefonu cały czas był zalany - spróbuj w takich warunkach wybrać numer aby zadzwonić albo napisać SMS - z wykorzystaniem rysika wszystko przebiegło bez problemu.

Odpowiedz

6. ~~~~
-1

2016-07-20 14:32:54

@2 To chodziło raczej, kto zdrowy na umyśle, będzie "rysikował" pod wodą?

Odpowiedz

5. ~Boss
0

2016-07-20 13:42:31

Czy natywna aplikacja do poczty będzie wspierać S/MIME?

Odpowiedz

4. ~
1

2016-07-20 13:08:26

@3. Co ty marudzisz ?

Odpowiedz