DAJ CYNK

Tak będzie wyglądał nowy ZenFone 5

03.02.2018

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3953

Ważne 3

2

Już tylko 24 dni dzielą nas od prezentacji najnowszej serii smartfonów Asusa. To właśnie wtedy podczas MWC 2018 w Barcelonie ujrzymy trzy nowe modele tajwańskiej firmy. Wiemy jak będzie wyglądał jeden z nich.



Już tylko 24 dni dzielą nas od prezentacji najnowszej serii smartfonów Asusa. To właśnie wtedy podczas MWC 2018 w Barcelonie ujrzymy trzy nowe modele tajwańskiej firmy. Wiemy jak będzie wyglądał jeden z nich.

Telefon posiada numer kodowy ASUS X00PD. Firma z Republiki Chińskiej nie zapomniała o microUSB, jacku 3,5 mm, podwójnym aparacie głównym oraz o czytniku linii papilarnych, który prawdopodobnie będzie się znajdował z tyłu urządzenia. Telefon będzie posiadał przekątną ekranu 5,7 cala oraz format ekranu 18:9.

Najprawdopodobniej podczas targów w stolicy Katalonii zobaczymy urządzenie ze Snapdragonem 430 o taktowaniu 1,4 GHz, 3 GB RAM oraz działającego pod kontrolą Androida 8.0 Oreo.

Źródło tekstu: winfuture.de, wł

Komentarze
Zaloguj się
9. ~Pablos
0

2018-02-04 19:58:13

Mam Zenfona 3 max ze snapem i nakładką Asusa . Czy jest zły uważam ,że nie mała cena dobry telefon , do gier nie używam a do normalnej pracy w sam raz

Odpowiedz

8. septum
0

2018-02-03 20:11:49

W sensie jak będzie wyglądał, bo tutaj u góry to jakieś skrawki zdjęć

Odpowiedz

7. ukefake
0

2018-02-03 19:32:43

o kulson - prostokątny z zaokrąglonymi rogami. Pozamiatali ;)

Odpowiedz

6. ~654465
0

2018-02-03 17:17:36

Szukam jakiś czas taniego Tel z androidem, odwiedzając sklep z elektroniką,spodobał mi się asus zb501kl, ale porównałem z innymi w tej cenie i narazie wstrzymałem się z kupnem, za duży wybór.

Odpowiedz

2018-02-03 16:23:37

snapek 430? hahahahahahahahahhahahahahahahhahahaaah ten staroć

Odpowiedz

4. ~zonon
0

2018-02-03 16:13:24

3@ pierwszy raz słysze. Do czego ta nakładka sluży?

Odpowiedz

3. mpiter
0

2018-02-03 15:59:17

Problemem Zenfonów nie jest słaba specyfikacja, tylko uber-turbo-mega słaba nakładka. Kilka miesięcy temu chciałem kupić Zenfone 4, poszedłem do sklepu, wziąłem go do ręki i po prostu dramat. Nakładka gorsza wizualnie i jakościowo niż Androidy z 2011 roku.

Odpowiedz

2. ~ghu
0

2018-02-03 15:29:25

@1. Jeszcze go nie masz a już ci na rozum padło !?!

Odpowiedz

1. ~
0

2018-02-03 15:04:03

"zobaczymy urządzenie ze Snapdragonem 430 o taktowaniu 1,4 GHz, 3 GB RAM" Sprzedaz tego typu wynalazkow powinna byc zabroniona w ramach ochrony ludzi przed wku*wieniem podczas proby uzytkowania co moloby spowodowac niekontrolowane wybuchy agresji.

Odpowiedz