DAJ CYNK

Tak będzie wyglądał nowy iPhone

10.07.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 11329

Ważne 6

8

Do premiery nowego iPhone'a coraz bliżej. Nic więc dziwnego, że z dnia na dzień pojawia się coraz więcej (nie)kontrolowanych przecieków na temat jego wyglądu.

Do premiery nowego iPhone'a coraz bliżej. Nic więc dziwnego, że z dnia na dzień pojawia się coraz więcej (nie)kontrolowanych przecieków na temat jego wyglądu.

Jak narazie najwięcej emocji wzbudza przekątna ekranu iPhone'a 6. Mówi się o dwóch wersjach, jednej z wyświetlaczem 4,7 cala oraz drugiej, z ekranem 5,5 cala. Te informacje zdaje się potwierdzać wysyp pokrowców dostępnych w serwisie Amazon. Dostępne są dla obydwu rozmiarów ekranu.

W sieci od kilku dni krążą zdjęcia tylnej klapki smartfonu spod loga nadgryzionego jabłka. Wczoraj ukazał się filmik prezentujący domniemany "ostateczny" wygląd tylnego panelu iPhone'a 6.

Źródło tekstu: MACrumors, BGR

Tagi: apple iphone 6
Komentarze
Zaloguj się
42. ~JustMe
0

2014-07-11 12:49:17

Od tego jest portal taki jak ten, są newsy ważne jak I mało ważne lub ważne dla np "dzieci", nie czepialbym się Telepolis o wpisy na temat w/w.... Czepialbym się o braku profesionalnosci skoro np news o BlackBerry jest "raz na rok", taki portal powinien mnie informować o nowościach w BlackBerry również, bo to nie jest portal fanów iPhone czy Samsunga (Android).... Od razu: widzę news dotyczący BBM :)

Odpowiedz

41. Braymer
0

2014-07-11 12:48:42

38,Ależ nie mówię że nie napisali, jak napisali przecie ;)Chodzi mi o to, że ten news o pakiecie 6 GB powinien znaleźć się w górnej belce strony w "kwadratach"(poprzednio źle to ująłem: główna strona=górna belka o najważniejszych newsach; (ta opanowanych przez płatne lub bezpłatne artykuły, która miała zawierać właśnie też najważniejsze wiadomości)Poza tym nie chodzi mi tu o pakiet orange, to był przykład;np Play odświeżył pakiety internetowe ostatnio,a nie pojawiło się to w "kwadratach".

Odpowiedz

40. PiotrM
-1

2014-07-11 10:37:07

Czy faktycznie aż tak wielu czuje przypływ emocji, rozmyślając o nowym iPhone 6 ? A pisząc poważnie, to trochę to zaczyna wyglądać żałośnie....to wypuszczanie przecieków i podsycanie chęci pożądania jakiegoś produktu. Tak w ogóle to świetna koncepcja marketingowa...tyle że rok, dwa lata temu a teraz się już chyba trochę przejadła?

Odpowiedz

39. ~Lol
-1

2014-07-11 09:00:19

@28 Najpierw utrudnia sie życie jakbofanowi i innym użytkownikom jakimiś filtrami i innymi d...relami, dodatkowo filtry na miniopere, potem sprzedaje sie portal za grubą kasę (pewnie z promesą ciaglego wzrostu - zakładam że stanowiska jakie redakcja utrzymała jest z tym ściśle powiązane) a teraz skoro poczytność spada (obserwuję jak drastycznie spada ilość komentarzy pod newsami (a co za tym idzie ilość kliknięć i dochodów) w porównaniu do czasów przed filtrowych. Ratunkiem jest umieszczanie śmieciowych newsów pod publikę aby nakręcać "sprzedaż". Było parę firm które lekceważyło swoich klientów ale już ich nie ma... Od razu zaznaczam że nie jestem fanem jabłka i ifana.

Odpowiedz

38. ~
1

2014-07-11 08:39:07

@37 - to prawda, że Telepolis czasem się spóźnia z informacją, czasem bierze informację od użytkowników z forum nawet o tym nie wspominając, ALE z tym pakietem 6GB to się wygłupiłeś. Była informacja, tradycyjnie z chyba ponad 200 komentarzy pod nią... Może struktura strony powinna wyglądać inaczej, np. widoczna podgrupa prepaid itd., ale nie zarzucaj im, że o czymś nie napisali, jak napisali. Mi też się nie podoba tak wiele bzdurny informacji na głównej, ale cóż...

Odpowiedz

37. Braymer
-1

2014-07-11 08:34:29

Kiedyś newsy o prepaidzie trafiały na główną, a teraz?Bezhołowie w skrócie.Kiedyś mówiłem znajomym aby czasem zajżeli na telepolis, bo tam jest nieraz info o różnych promocjach.Tera powiem im żeby zajżeli czasem na inny portal, nieco mniej opanowany przez komercję, gdzie np info o pakiecie 6 GB jest na głównej.Quo Vadis telpolis?Dokąd zmierzasz telepolis?

Odpowiedz

-1

2014-07-11 08:25:24

Wow... normalnie podnieciłem się tą klapką... ;) Czekam na newsa o tym jak będzie wyglądać jabłko i przyciski (bo tego w tym filmiku nie było)! A Applefanowi pewnie nie przedłużyli kontraktu w Irlandii, więc w złości przestał reklamować tę firmę. ;) (żarcik - oby się chłop i ogryzek nie obrazili)

Odpowiedz

35. ~ghy
0

2014-07-11 07:52:01

Cały świat ostatnio pisał w jaki sposób Angela Merkel zabezpieczyla się przeciwko podsluchom, a na Telepolis nie było o tym słowa. Lepiej napisać jak przypuszczalnie będzie wyglądał tył iPhone.

Odpowiedz

34. ~ghy
-1

2014-07-11 07:48:25

Masz rację JustMe. Takie tematy są przemilczane przez Telepolis. O BlackBerry jak juz napiszą to zawsze w złym świetle.

Odpowiedz

33. ~JustMe
-1

2014-07-11 07:40:36

A tymczasem :

Odpowiedz

32. ~aniazzielonego
0

2014-07-11 07:04:48

nuda, nuda, nuda.

Odpowiedz

31. ~kamil
0

2014-07-11 07:03:39

@30 - raczej ma ręce pełne..robotów od Foxcona :D

Odpowiedz

30. ~
0

2014-07-11 05:38:55

applefan pojechał do Chin pomóc w produkcji nowego iPhona. Wróci po premierze. Teraz ma dosłownie ręce pełne roboty

Odpowiedz

29. ~tata
0

2014-07-11 05:26:12

Zegarek za kilka setek mam od kilku lat ten sam a telefon musze wymienic bo zmienili rozmiar ekraniku albo przyciski.Dobrze ze to na mnie dziala.

Odpowiedz

28. ~Taka prawda
-1

2014-07-11 00:44:57

Nie jestem na bierząco. Co sie stało z applefanem?

Odpowiedz