DAJ CYNK

Tak będzie wyglądał LG V20

24.08.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 20

Ważne 4

1

Jeden z producentów etui na nadchodzący smartfon LG V20 nie dopilnował swoich pracowników, przez co do sieci wyciekły zdjęcia nowego telefonu.

Jeden z producentów etui na nadchodzący smartfon LG V20 nie dopilnował swoich pracowników, przez co do sieci wyciekły zdjęcia nowego telefonu.LG intensywnie podkręca atmosferę przed premierą zaplanowaną na 6 września. Wiemy już, że telefon ma być pierwszym na świecie smartfonem z preinstalowanym Androidem 7.0, wiemy o niezwykłych możliwościach audio i wideo, a teraz przyszła pora na kilka niekontrolowanych informacji dodatkowych.

Telefon otrzyma Snapdragona 820 i 4 GB pamięci RAM, z przodu obudowy znajdziemy dwa wyświetlacze - jeden wąski, stale aktywny, a tuż poniżej właściwy wyświetlacz 5,7 cala o rozdzielczości QHD. Podobnie jak w poprzednim modelu, ponad ekranem znajdziemy też podwójny aparat fotograficzny na potrzeby selfies.

Na tył urządzenia trafił czytnik linii papilarnych, a powyżej niego podwójny aparat fotograficzny z również podwójną diodową lampą błyskową oraz laserowym autofocusem.

Prawdopodobny termin rozpoczęcia przedsprzedaży to 14 września, a telefon trafić ma sklepowe półki 23 września (przynajmniej w USA).

Źródło tekstu: playfuldroid, wł

Komentarze
Zaloguj się