DAJ CYNK

Tak będzie wyglądał HTC One X9

16.12.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3819

Ważne 5

4

HTC One X9 to kolejna po modelu A9 propozycja HTC celująca w średnią półkę cenową. Tym razem mowa jest o atrakcyjnym wizualnie phablecie z 5,5-calowym ekranem.

HTC One X9 to kolejna po modelu A9 propozycja HTC celująca w średnią półkę cenową. Tym razem mowa jest o atrakcyjnym wizualnie phablecie z 5,5-calowym ekranem.



Telefon bazuje na chipsecie MediaTek 6795 z ośmiordzeniową architekturą (Helio X10) oraz grafiką IMG G6200 i będzie dostępny z 2 lub 3 GB pamięci RAM oraz 16 GB pamięci wewnętrznej. Główny aparat telefonu ma matrycę 13 Mpix i optyczną stabilizację obrazu, a przedni to "ultrapikselowe" 4 Mpix, z szerokim kątem i dobrą pracą w trudnych warunkach oświetleniowych.

O ile w niedawno zaprezentowanym One A9 recenzenci narzekali na wątły akumulator o pojemności 2150 mAh, o tyle już w One X9 dostajemy mocniejsze 3000 mAh. Trudno jednak powiedzieć jak taka kombinacja chipsetu, 5,5-calowego ekranu FullHD i akumulatora sprawować będzie się w praktyce.

Źródło tekstu: anzhuo, wł

Tagi: htc HTC One X9
Komentarze
Zaloguj się
13. ~Adam
0

2015-12-17 01:40:07

Brawo HTC za przyciski w ramce, a nie ta szpecąca czarna dolna belka i przyciski dotykowe na ekranie przez coekran staje sie mniejszy. Samsung nigdy nie zrezygnował, a HTC wraca do normalności. Jeszcze pozostali tylkozostali.

Odpowiedz

12. ~4D
0

2015-12-16 15:13:15

ad 11. Dawno już zdałem sobie sprawę, iż HTC - delikatnie mówiąc - oderwało się od rzeczywistości w dziedzinie kształtowania cen swoich smartfonów, dlatego miałem na myśli kiepski żart ze strony HTC. Przesadzona o ponad 30 % cena HTC One X9 jeszcze raz tego dowodzi.Pomimo szumnych obietnic zarządu niewiele w HTC zmieniło się na lepsze, stąd też pogrążona w głębokim kryzysie firma może niestety nie przetrwać nadchodzącego, 2016 roku.

Odpowiedz

11. LuiN
0

2015-12-16 14:52:01

10, 4D - teraz HTC trochę inaczej rozumie średnią półkę. HTC One A9 za 2600 zł też jako średnią półkę opisują.

Odpowiedz

10. ~4D
0

2015-12-16 14:44:30

"propozycja HTC celująca w średnią półkę cenową"??! Kiepski żart!Spodziewana cena w Europie to aż 445 Euro!! Czyli według dzisiejszego kursu 1927,03 zł. Biorąc pod uwagę słabnącego złotego, HTC One X9 zadebiutuje w Polsce w cenie nie niższej niż 1999 zł. Co więcej debiut ten odbędzie się nie wcześniej niż w marcu 2016 roku, kiedy to ceny flagowego HTC One M9 będą już kształtować się na poziomie znacznie poniżej 2000 zł.

Odpowiedz

0

2015-12-16 13:29:30

Gdzieś już to było... Zaokrąglenia obudowy Samsunga, rozmieszczenie głośników Motoroli, z tyłu iPhone i coś jeszcze... Żeby nie logo HTC, to można by się walnąć.

Odpowiedz

8. ~???
0

2015-12-16 13:23:58

@7 okey, poprobuje. Jak nie pomoźe, to bede szukał rozwiazania na innym urzadzeniu.

Odpowiedz

7. Morvius
0

2015-12-16 12:54:10

@4 konto premium i opcja jest zablokuj. Użytkownik jest zablokowany a posty dalej widzę.

Odpowiedz

6. ~red_tatulek
0

2015-12-16 12:46:42

I ciągle ten sam fail: przycisk zasilania zaraz pod klawiszami głośności

Odpowiedz

5. papay
0

2015-12-16 12:34:57

Wreszcie przyciski funkcyjne wyrzucili pod ekran przez co ramki nie rażą aż tak w oczy jak w starszych modelach

Odpowiedz

3. Morvius
0

2015-12-16 12:21:51

Mam zablokowane wyświetlanie komentarzy applefana, dlaczego widzę ten syf?

Odpowiedz

-2

2015-12-16 12:11:19

Jak widzę te klapki po bokach na tych gumeczkach to robi mi się niedobrze.

Odpowiedz