DAJ CYNK

Tablety Samsunga w biznesowej klasie w LOT-cie

11.04.2014

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3746

Ważne 1

4

Najświeższe wiadomości z kraju i świata, analizy rynków finansowych, komentarze i opinie ekspertów - od kwietnia, wszyscy podróżujący klasą biznesową na wybranych rejsach długodystansowych LOT-u będą mogli korzystać z tabletów Samsunga i wgranych aplikacji.

Najświeższe wiadomości z kraju i świata, analizy rynków finansowych, komentarze i opinie ekspertów - od kwietnia, wszyscy podróżujący klasą biznesową na wybranych rejsach długodystansowych LOT-u będą mogli korzystać z tabletów Samsunga i wgranych aplikacji.

Dzięki nawiązaniu współpracy z firmą Samsung, podróżujący otrzymają na czas lotu urządzenia Galaxy NotePro 12.2 i bezpłatny dostęp do elektronicznych wydań m. in. Newsweek, Parkiet, Viva i Logo, a także angielskie i polskie edycje New York Timesa i Bloomberga. W przerwach pomiędzy odpoczynkiem, a lekturami serwisów informacyjnych, pasażerowie będą mogli spróbować swoich sił w jednej z najpopularniejszych gier zręcznościowych na świecie - Angry Birds, a także posłuchać wybranych audiobooków z serwisu Audioteka.pl.

Oferta dostępna jest do 3. maja na trasach Warszawa - Nowy Jork - Warszawa, Warszawa - Chicago - Warszawa i Warszawa - Pekin - Warszawa.

Źródło tekstu: Samsung

Komentarze
Zaloguj się
27. ~sueshack
0

2014-04-13 23:06:39

Słysałem, że mają je dawać w Happy Meal.

Odpowiedz

26. wlo
0

2014-04-13 18:06:10

No przyznać trzeba.... To największy babol, jaki u Was widziałem ;-) Do takich nazw jak LOT, NOT itp. nawet reguła w słowniku ortograficznym jest jak pamiętam ;-) Locie! Właśnie dokładnie tak jak napisałem - tylko pierwszą literę z wielkiej się pisze w tym przypadku (też deklinacyjnym przypadku ;-)).

Odpowiedz

25. ~lukasm
0

2014-04-13 17:00:45

@18: to nie zabawa w polonistę - jak żyję kilkadziesiąt lat, tak pierwszy raz słyszę o "LOT-cie".

Odpowiedz

0

2014-04-13 01:43:44

@21 Leciałeś kiedyś bisnez klasą? Wątpię. Właśnie LOT ma najlepszą (z doświadczenia) klasę biznes więc jakbyś wiedział to byś bzdur nie pisał.

Odpowiedz

23. ~gościuuuuu
0

2014-04-12 09:26:58

mlb - dla nas to oczywiste ale może ludzie z samsunga opłacani za ciężkią kase o tym niewiedzą? Pewnie jest coś o czym się na głos nie gada np. jakaś dodatkowa umowa samsung - lot, a może boeing coś zasponsorował jak jego superhiperextra samoloty zajmują miejsca parkingowe (PS a nie powinni od nich już opłacać podatku od nieruchomości???)

Odpowiedz

22. mlb
0

2014-04-12 09:18:43

bez sensu, w dzisiejszych czasach prawie każdy podróżny ma własne ma własne urządzenia. A zwłaszcza w klasie biznes - tam większym sukcesem cieszyłby się masaż czy dobra kawa a nie ta lura którą w samolotach serwują

Odpowiedz

21. ~DeLorian
1

2014-04-11 21:00:51

Jaka klasa taki tablet :D ... dla LOT czy więcej - Polski to Samsung partnerem "na miarę" choć raczej też na wyrost LOL ... może MyPhone czy GoClever to ich realna liga ROTFL

Odpowiedz

20. ~koks
-3

2014-04-11 20:58:47

Podobno przez jakiś czas dawali Ipady, ale strasznie sprzedaż biletów spadła i musieli zmienić na Samsunga.

Odpowiedz

19. ~JustMe
-1

2014-04-11 20:24:16

Świetny pomysł, pogratulować :)

Odpowiedz

18. ~
1

2014-04-11 20:09:06

17, nie baw się w polonistę, bo zupełnie ci to nie wychodzi. Zajmij się czymś bardziej produktywnym i przede wszystkim czymś, na czym się bardziej znasz.

Odpowiedz

17. ~marcellove
0

2014-04-11 20:03:56

"Tablety Samsunga w biznesowej klasie w LOT-cie" Przepraszam wszystkich za moją niewiedze,mamy jakiegoś drugiego przewoźnika lotniczego w Polsce?

Odpowiedz

16. ~lukasm
0

2014-04-11 19:19:45

"LOT-cie"??? a co to za jedni? Może LOTto?

Odpowiedz

0

2014-04-11 19:11:42

@14 Dokładnie. Gdyby na własność to inna gadka.

Odpowiedz

14. matteo
3

2014-04-11 17:48:36

Kazdy kto podrozuje w klasie biznes nie potrzebuje takiej zabawki bo ja na pewno juz ma, a bardziej prawdopodobne ze wyjmie notebooka i na nim bedzie pracowal.

Odpowiedz