DAJ CYNK

Tablety Samsung Galaxy NotePro i TabPro zaprezentowane w Polsce [wideo]

20.03.2014

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6

Ważne 2

2

Zaprezentowane na styczniowych targach CES 2014 w Las Vegas tablety Samsunga - Galaxy NotePro i Galaxy TabPro weszły do sprzedaży w Polsce. Znamy oficjalne ceny poszczególnych modeli.

Zaprezentowane na styczniowych targach CES 2014 w Las Vegas tablety Samsunga - Galaxy NotePro i Galaxy TabPro weszły do sprzedaży w Polsce. Znamy oficjalne ceny poszczególnych modeli.

Zobacz: Samsung zaprezentował nowe portfolio tabletów.

Tablety Galaxy TabPro będą dostępne w dwóch rozmiarach: 10,1 cala oraz 8,4 cala, natomiast tablet Galaxy NotePro będzie dostępny w rozmiarze: 12,2 cala.

W tabletach zastosowano wyświetlacz WQXGA w formacie 16:10, wyświetlający obraz o rozdzielczości 2560x1600. Spersonalizowany interfejs Content Home zoptymalizowany został pod kątem dużego ekranu, pozwala dostosować sposób korzystania z tabletu do potrzeb użytkownika. UX umożliwia organizowanie ulubionych pozycji na poręcznym panelu, pozwalającym na wyświetlanie informacji z kanałów informacyjnych lub najświeższych wiadomości i szybkie przechodzenie do najczęściej używanych aplikacji.Nowe tablety wyposażone są w różnorodne narzędzia, które pomagają użytkownikowi zwiększyć wydajność pracy i efektywność działań. Funkcja Multi Window umożliwia podział ekranu na cztery różne okna. Natomiast wirtualna klawiatura zapewnić ma wygodne i realistyczne korzystanie z funkcji pisania. Rysik S Pen zastosowany w NotePro umożliwia łatwiejsze i wydajniejsze korzystanie z tabletu i daje naturalny dostęp do takich funkcji, jak Action Memo, Scrapbook, Screen Write i S Finder. Pen Window umożliwia użytkownikowi narysowanie na ekranie okna o dowolnym wymiarze i uruchomienie w nim wielu różnych aplikacji - na przykład YouTube czy Kalkulatora. Użytkownicy z pomocą funkcji Remote PC mają również łatwy, bezpośredni dostęp do swojego domowego lub biurowego komputera, dzięki czemu mogą np. na odległość edytować i zapisywać pliki. Tablety dostarczane są także z preinstalowaną platformą Cisco WebEx Meetings - rozwiązaniem do obsługi wideokonferencji.

Ceny ceny detaliczne kształtują się następująco:Źródło tekstu: Samsung, wł

Komentarze
Zaloguj się
Polecane tematy