DAJ CYNK

Tablety Asusa zaktualizowane do Androida 4.1 Jelly Bean

03.10.2012

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 8

Ważne 0

0

Asus Transformer Pad Prime TF201 i Asus Transformer Pad Infinity TF700 otrzymały aktualizację do najnowszej wersji Androida 4.1 Jelly Bean.

Asus Transformer Pad Prime TF201 i Asus Transformer Pad Infinity TF700 otrzymały aktualizację do najnowszej wersji Androida 4.1 Jelly Bean.

Po aktualizacji systemu użytkownicy Transformerów docenią m.in. automatyczną blokadę ekranu, dużo bardziej intuicyjną kamerę, dającą możliwość jednoczesnego wgrywania i selekcji dużej ilości zdjęć, a także znacznie mniejsze zużycie baterii.

Nowa wersja systemu operacyjnego Android zapewnia płynne funkcjonowanie interfejsu urządzeń, z prędkością 60 klatek na sekundę. Ponadto wpływa na zwiększenie wydajności układu graficznego i procesora. Do najważniejszych usprawnień funkcjonalnych zaliczyć można głosowe wprowadzanie tekstu, które teraz odbywać może się również w trybie offline. Ulepszono także system wyszukiwania głosowego. Od teraz wyszukiwarka Voice Search będzie bardziej inteligentna - na zadawane pytania udzielać będzie konkretnych odpowiedzi, a wyszukane informacje mogą być odczytywane przez syntezator mowy.

Zaktualizowano także system powiadomień, który pozwoli na głębszą interakcję z użytkownikiem. Powiadomienia będą teraz większe i bardziej urozmaicone. Zadbano również o usprawnienie zarządzania pulpitem. Ikony i widżety będą, w razie potrzeby, automatycznie szeregowane na ekranie.

Źródło tekstu: Asus

Tagi: asus
Komentarze
Zaloguj się