DAJ CYNK

Tablety Asusa z darmowym pakietem 24 GB danych

14.12.2012

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5737

Ważne 0

0

Każda osoba, która kupi tablet Asus Transformer Pad TF300TG/TF300TL, otrzyma kartę SIM z 24 GB pakietem danych. Aby wziąć udział w promocji wystarczy zachować dowód zakupu oraz dokonać rejestracji.

Każda osoba, która kupi tablet Asus Transformer Pad TF300TG/TF300TL, otrzyma kartę SIM z 24 GB pakietem danych. Aby wziąć udział w promocji wystarczy zachować dowód zakupu oraz dokonać rejestracji.

Promocja dotycząca tabletów ASUS trwa od 13. grudnia. Może z niej skorzystać każda osoba, która kupiła model TF300TG lub TF300TL po 1. grudnia. Aby otrzymać kartę SIM z 24 GB pakietem danych wystarczy zarejestrować się na stronie www.asus24.com podając numer seryjny urządzenia, skan lub zdjęcie dowodu zakupu oraz dane kontaktowe.

Po rejestracji urządzenia, klient otrzyma kartę SIM Orange z 24-gigabajtowym pakietem danych do wykorzystania w ciągu 2 lat od daty aktywacji karty. Po wykorzystaniu pakietu danych z karty można nadal korzystać - wystarczy dowolne doładowanie.

Asus Transformer Pad TF300 to wydajny tablet z procesorem Nvidia Tegra 3 4-Plus-1. Urządzenie pozwala na płynne odtwarzanie filmów 1080p HD, a 12-rdzeniowy GPU gwarantuje wysoką wydajność w grach. Tablet dostępny jest w sprzedaży z opcjonalną stacją dokującą z pełną klawiaturą QWERTY, touchpadem, gniazdami USB i czytnikiem kart SD oraz dodatkową baterią, która znacznie przedłuża żywotność urządzenia. Na polskim rynku dostępne są wersje zarówno z modemem 3G (TF300TG), jak i LTE (TF300TL).

Promocja trwa od 13. grudnia 2012 roku do wyczerpania zapasów tabletów.

Źródło tekstu: Asus

Komentarze
Zaloguj się
26. ~
0

2012-12-16 15:33:19

Google: "asus serwis forum". Polecam.

Odpowiedz

25. ~
0

2012-12-16 13:30:41

@24 Asus też zrobił Nexus 7, który działa niesamowicie, więc nie można wrzucać wszystkiego do jednego wora.

Odpowiedz

24. ~wyleczony
0

2012-12-15 19:15:13

Asusowi to ja zawdzięczam wyleczenie z tabletów - po kłopotach z androidem na transformerze, brakach aktualizacji i braku możliwości odpalenia normalnych programów- NIE DZIĘKUJĘ!!!!

Odpowiedz

23. ~johny
0

2012-12-15 17:36:40

dziecko nie ma nic za darmo na tym swiecie, za ta karte placisz ~200zl w tym zestawie a sam bys sobie mogl kupic za 150

Odpowiedz

22. ~
0

2012-12-15 17:21:18

Niektórzy z was tak narzekają i chyba nie wiedzą, że darowanemu koniu się w zęby nie zagląda

Odpowiedz

20. ~reaver
0

2012-12-15 09:59:22

BTW to nie jest zaden graits do urzadzenia, spokojnie za wszystko placicie w cenie urzadzenia ktore ma slaba marke na rynku tabletow i nie moga sie przebic samym produktem

Odpowiedz

19. ~reaver
0

2012-12-15 09:53:43

Testowalem w Krakowie i we Wroclawiu: Orange jest szybsze od Playa, ALE czasem tez sie zamula, rozlacza, wogole nie chce polaczyc. Ogolnie OK jako prepaid ale jak ktos MUSI miec net w danej chwili to odpada

Odpowiedz

18. lotus79
0

2012-12-15 09:35:10

Używam OFNK, niby jest dobrze ale wkurza mnie ta kompresja! Co z tego że teraz mam do wykorzystania 56 GB (po doładowaniach niewykorzystany transfer się sumuje) jak zwyczajnie nie chce mi się z tego korzystać (nawet w komórce obrazki z internetu są niewyraźne!) i wolę wi-fi. Gdzieś słyszałem że w T-mobile na kartę można wyłączyć kompresję, ale oni znowu mają połączenia głosowe drogie, gdyby nie to to byłbym w T-mobile

Odpowiedz

17. toms
0

2012-12-14 22:52:19

15 - jest tak jak piszesz. Mam na dachu domu umieszczoną odpowiednia antenę kierunkową i daje to wspaniałe rezultaty. Tylko co wtedy z tabletową mobilnością? ;-)

Odpowiedz

16. ~toms
-1

2012-12-14 22:38:57

uzywajac firefox bardzo łatwo pozbyc sie tej rzekomej kompresji :)

Odpowiedz

15. ~
1

2012-12-14 22:16:21

Kluczem do dobrych transferów we wszystkich sieciach jest mocna antena zewnętrzna

Odpowiedz

14. ~xxx-malbork
0

2012-12-14 21:30:57

z orange free korzystalem kolo miesiaca i bylo oki. przewaznie 2mb takze nie bylo zle. max jaki osiagnalem to bylo 4mb. ogolnie moge uznac ze net chodzil dobrze. tylko co z tego skoro musialem czesto doladowywac :/

Odpowiedz

13. toms
0

2012-12-14 21:27:26

Nie narzekam na prędkości w OFnK, dochodzące w miejscu korzystania do 2,7 Mb/s. Gorzej z kompresją, która jest strawna w smartfonie, ale w tablecie może być już dokuczliwa. Czas wykorzystania - dwa lata, jest bardzo przyzwoitą propozycją. Niestety, tablet innej firmy już posiadam, więc nie skorzystam. Ale akcję oceniam bardzo pozytywnie.

Odpowiedz

12. ~playowiec
0

2012-12-14 20:35:34

@11 podobne objawy miałem w orange z tym, że prędkość niższa i strasznie długie pingi... tmobilem mnie zaskoczyłeś bo u mnie jest wolny jak orange... ktoś się jeszcze o orange wypowie?

Odpowiedz