DAJ CYNK

T-Mobile: Wymień smartfon za darmo nawet 3 razy w roku!

25.06.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 10730

Ważne 10

7

T-Mobile USA ruszył z nową ofertą telefonów, które nie są sprzedawane na raty, tylko dzierżawione. W czasie 18-miesięcznej umowy telefon możemy wymienić na nowy model aż 6 razy.

T-Mobile USA ruszył z nową ofertą telefonów, które nie są sprzedawane na raty, tylko dzierżawione. W czasie 18-miesięcznej umowy telefon możemy wymienić na nowy model aż 6 razy.

Amerykańska sieć od dłuższego czasu wyraźnie oddziela sprzedaż usług od sprzedaży urządzeń. Oferty ratalne występują i w Polsce, ale czegoś takiego jak najnowsza oferta T-Mobile USA nie ma nikt.

Idziemy do salonu, wybieramy np. iPhone'a 6 i... nie płacimy nic. Co miesiąc do abonamentu doliczana jest opłata na kształt leasingu (bez obniżenia zdolności kredytowej klienta). Jeśli po pierwszym dniu czy po kilku miesiącach stwierdzimy, że chcemy nowy telefon, ruszamy do salonu z "posiadanym" urządzeniem. Po weryfikacji czy telefon jest sprawny, możemy wybrać inne urządzenie i kontynuować umowę, ale z nową, odpowiadającą np. Samsungowi S6 Edge miesięczną ratą.

Na koniec 18 miesięcy możemy sprawny telefon zwrócić lub dopłacić różnicę pomiędzy opłaconymi ratami i pierwotną ceną telefonu - wtedy smartfon staje się naszą własnością.

Najciekawsze w tym wszystkim jest to, że klient ma prawo do aż 3 zmian telefonu w ciągu roku, bez narzuconych przez operatora przerw pomiędzy wymianami. Możemy zrealizować je w 3 dni, możemy co kilka miesięcy lub wcale. W najlepszym wypadku klienta czeka 6 zmian: 3 w pierwszym roku i 3 w ostatnich 6 miesiącach umowy.

Przykładowy scenariusz z Galaxy S6 (679,92 dolara) wygląda następująco:

  • opłata początkowa: 0 dolarów,
  • miesięczna rata: 28,33 dolara (18 rat) - razem 509,94 dolara,
  • opłata końcowa przy wykupieniu telefonu na własność: 679,92 - 509,94 = 169,98 dolarów.

T-Mobile już teraz reklamuje swoją ofertę jako najtańszy sposób zakupu iPhone'a 6. A jak się zabrać do tematu w odpowiednim momencie, to jest to jednocześnie najkorzystniejsza forma zakupu iPhone'a 6, iPhone'a 6S i iPhone'a 7. Pod warunkiem oczywiście, że ktoś dba o swój telefon.

Źródło tekstu: T-Mobile USA, wł

Komentarze
Zaloguj się
34. ~
0

2015-06-29 09:17:36

Cyrki, ktore wymyslaja opy w ostatnich latach, to do kabaretu sie nadaja, a nie na rynek.

Odpowiedz

33. ~Tata
0

2015-06-27 08:02:11

oferta dla elektoratu Obamy i Poloni amerykańskiej.

Odpowiedz

32. ~
0

2015-06-26 20:54:33

W Polsce by nie przyjęli telefonu, bo "ingerencja cieczy" albo coś tam jeszcze.

Odpowiedz

31. ~Negacz Pawel
0

2015-06-26 18:58:58

@30 - jak to co? Ida na sprzedaz na ebay jako prawie nowka

Odpowiedz

30. ~
0

2015-06-26 14:34:16

nic nowego (ogólnie) - leasing - ale ciekawe jest co dzieje sie potem z tymi uzywanymi telefonami???

Odpowiedz

29. ~TRP
1

2015-06-26 11:00:46

Jako szczęśliwy posiadacz OnePlus One za każdym razem gdy czytam o tym ile kosztują nowe cacuszka od Samsunga czy Apple zastanawiam się "gdzie ludzie mają rozum?" Co tak naprawdę ma S6 (poza zmienionym wyglądem) czy też iPhone6 (równiez poza zmienionym wyglądem) czego nie miał poprzednik? To cena sprawia, że ludzie czują się jakby kupowali cos prestiżowego, aby poprawić swoją samoocenę, poczuć się "wyjątkowo"... No cóż - może tego ludziom naprawdę potrzeba.Mimo iż stać mnie na każdy z tych produktów, zdecydowałem się na OPO właśnie dlatego, że w naprawdę rozsądnej cenie dał mi to wszystko czego oczekiwałem. A zaoszczędzone 1000 PLN utweirdza mnie w przekonaniu, że wybrałem dobrze.Zachęcam wszystkich do zdroworozsądkowej oceny swoich potrzeb i jeśli dla kogoś kwestia zaistnienia wśród znajomych z nową zabawką za 3 lub 4 tysiące to najwazniejszy priorytet - no cóż - proszę bardzo jeśli Cię stać. Ale branie tego na raty tylko po ty by zaimponować - tego nie zrozumiem nigdy.

Odpowiedz

28. LuiN
0

2015-06-26 10:48:13

27, Bll - ceny urządzeń mają takie jak w sklepie Apple/''a i raty "0 procent". Jeśli nie będziesz chciał w momencie wykupu dużo płacić (zakładając, że cena telefonów wzrośnie), to możesz zostać i przy pierwotnym wyborze.

Odpowiedz

27. ~BII
0

2015-06-26 10:46:26

A jak iPohone 6s i 7 będzie kosztował 1 milion dolarów w T Ameryka? ;-) ;P

Odpowiedz

26. LuiN
0

2015-06-26 10:43:02

25, Bll - teraz łapiesz iPhone/''a 6, jesienią 6s, a po roku podmieniasz na 7 :-)

Odpowiedz

25. ~BII
0

2015-06-26 10:41:08

"iPhone/''a 6, iPhone/''a 6S i iPhone/''a 7"Może i w Ameryce są do przodu, ale iPhone 6S? A już nie wspomnę o 7 ;-)!

Odpowiedz

24. ~DRWAL
0

2015-06-26 10:25:28

Co nas interesuje co jest w USA. Nas intresuje co jest w Polsce a max w Europie.

Odpowiedz

23. basted
1

2015-06-26 10:00:38

@20 moim zdaniem sam jestes najlepszym przykladem biedoty w sensie jaki ksztaltujesz

Odpowiedz

22. ~tof
2

2015-06-26 09:56:36

@zxc: jeśli dla Ciebie sensem życia i pracy jest szpanowanie, jak to wynika z powyższych postów, to współczuję. Co trzeba mieć w głowie, by zakładać, że zmienia się pracę tylko po to, by kupić sobie komórkę Z3. Pomijam błędy ortograficzne i nie mam na myśli literówek, od których aż się roi w tych bełkotliwych wypowiedziach.

Odpowiedz

21. ~Armani
1

2015-06-26 09:53:41

@zxc Ty ignorancie! Twój mało dedukcyjny intelekt śmie przemawiać, iż bieda rodzi się z możliwości jakie dają inni.Biedotą będą również ludzie biorący kredyt i samochody w leasing ? Naprawdę uważasz, że ta wygoda daje ludziom stagnacje w ich ambicjach aby mogli więcej zarobić? Sam Ci odpowiem, otóż nie! To Twoje państwo sprawia że Polski budowlaniec zarabia więcej za granicą, że Polska pielęgniarka zarabia więcej za granicą itd. itd. aż dojdziemy do Polskiego złodzieja, który zarabia więcej w Brukseli jako przewodniczący rady. Nie wiem ile masz lat, ale pasujesz mi bardziej do tej wywłoki Bieńkowskiej, która kpi jak można 6tyś arabiać.

Odpowiedz