DAJ CYNK

T-Mobile: Wyliczenia Virgin Mobile nie są dokładne

01.12.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 8850

Ważne 5

13

W ostatnim komunikacie prasowym sieć Virgin Mobile postanowiła nauczyć T-Mobile matematyki. Mamy odpowiedź od T-Mobile.

W ostatnim komunikacie prasowym sieć Virgin Mobile postanowiła nauczyć T-Mobile matematyki. Mamy odpowiedź od T-Mobile.

Sieć Virgin Mobile w swoich wyliczeniach chciała pokazać, że oferty abonamentowe T-Mobile z gwarancją najniższej ceny niekoniecznie opłacają się bardziej od zakupu telefonu w sklepie i wyboru oferty na kartę. Pełne wyliczenia znaleźć można w wiadomości Virgin Mobile uczy T-Mobile matematyki.

Nasze babcie uczyły że pół prawdy to też nieprawda - ripostuje T-Mobile. I zauważa, że w wyliczeniach Virgin Mobile pominięto kilka rzeczy:

  • że promocja GigaGigaNet kończy się za półtora miesiąca, co dalej - nie wie nikt,
  • że promocja Wyczesana Dokładka też nie jest na zawsze i właściwie to nie wiadomo do kiedy bo na www zamiast regulaminu oglądamy pieska:
  • że trzeba płacić za MMS-y bo nie ma ich w pakiecie.

Oprócz tego T-Mobile wymienia inne atuty swojej oferty abonamentowej:
  • do pół roku abonamentu za 1 zł miesięcznie dla osób przenoszących numer,
  • oferty 3w1 z dwoma telefonami i opcjonalnym Internetem oraz specjalne rozwiązania dla firm (uwaga na rozliczanie kosztów usług na kartę przy działalności gosp.),
  • bogatsza, stale rozwijana biblioteka aplikacji nie zużywających transferu,
  • darmowe dodatkowe karty SIM do współdzielenia Internetu,
  • stabilna, szybka sieć oraz rozwiązania takie jak HD Voice, w tym jako jedyna sieć T-Mobile oferuje VoLTE i VoWIFI (tańszy lub nawet darmowy roaming).

T-Mobile przypomina też, że dla klientów prepaid ma ofertę za 25 zł z nielimitowanymi połączeniami, SMS-ami, MMS-ami, stałymi podwójnymi doładowaniami i co miesiąc 10 GB transferu przez rok. Jak wylicza T-Mobile, oferta ta daje przez 2 lata 216 zł oszczędności względem taryfy Virgin Mobile.

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się
55. ~Bob
0

2016-12-03 10:41:42

wtf is virgin?

Odpowiedz

54. ~i ja
0

2016-12-03 09:45:47

Zas w Play mam darmowy co miesiac internet 1GB

Odpowiedz

53. ~Baobab
0

2016-12-02 19:16:50

Ja w Virgin Mobile nie zapłaciłem jeszcze ani grosza, a mam numer u nich juz ponad rok. Wystarcza mi ich bezpłatny pakiet samo odnawialny co miesiąc. 30 minut do wszystkich, 30 SMS-ów, 300MB netu. Wszystko w temacie.

Odpowiedz

52. konsurek
0

2016-12-02 11:38:28

@39 VoWiFi i VoLTE w Polsce ma tylko i wyłącznie t-mobile. żaden inny operator nie ma ich obu

Odpowiedz

51. kemot82
1

2016-12-02 10:53:53

@39: Nie wiem jak z VoWiFi, ale VoLTE oferuje też Orange (rzeczywiście tylko w S7 i S7E). Więc T-mobile raczej nie jest jedynym operatorem w Polsce, który oferuje tą technologię.

Odpowiedz

50. ~abc
1

2016-12-02 10:21:28

@45,46,47: Niech żyje T-MObile!!

Odpowiedz

49. konsurek
-1

2016-12-02 10:14:50

jakis podwujny standard nam sie tu wkradł, jakby to play tak nałgał, to by wszyscy tak po nim jechali, że głowa mala. virgin zasypał neta swoimi komentarzami zeby rozmydlic afere

Odpowiedz

47. ~Ppl
1

2016-12-02 09:57:03

Krowa ktora dużo ryczy mało mleka daje - virgin przymknij się juz

Odpowiedz

46. prixGZ
0

2016-12-02 09:37:33

@36 to jakaś masakra że trolle z virgina tłuką takie brednie, że rece opadają. Vrgin samo na tmobile się rzuciło a teraz pisze komentarze jako użytkownicy innych sieci, zeby niby wykazac jakie popracie mają. napraede myslicie że ktos sie nabierze? I don/''t think so

Odpowiedz

45. redrum
0

2016-12-02 09:32:31

@38 "skopał tyłek"? przecież virgin zełgał w swoim artykule. nie mieszajmy faktów. Virgin sam zaatakował TM i to podajac nieprawdziwe info. to jakis matrix tutaj jest nakręcany przez trolle dziewicy

Odpowiedz

43. ~Ja
1

2016-12-02 09:20:19

Szkoda, że dyskusja schodzi na niższy poziom - "nie działa Wam regulamin na stronie i nie macie MMS-ów". Fajnie byłoby gdyby T-Mobile pokazał wyliczenie, że telefon z ich abonamentem jest tańszy niż pre-paid + telefon z wolnego rynku w nawiązaniu do wyliczeń Virgin. Korzyść dla klienta by była i jakaś merytoryka zachowana. I ciekawa jest różna postawa firm na zaczepki konkurencji. Nju ciuchutko sobie siedzi, mimo, że też byli wywołani do tablicy.

Odpowiedz

41. wlo
0

2016-12-02 08:21:41

I po co oni się kopią? Jedni i drudzy są siebie warci. Wszystko oparte na promocjach...Naprawdę - cokolwiek by mówili, promocje w ofertach (abonamentowych oczywiście, pomijam prepaid w tych porównaniach) bez telefonów są lepsze. I zakup telefonu na przedłużenie... No niestety - TO SIĘ NIE OPŁACA! ;-)

Odpowiedz

40. ABP
1

2016-12-02 07:28:49

@35: Pisząc o stałej ofercie miałeś na myśli podnoszenie abonamentu w czasie trwania umowy?

Odpowiedz

39. ~obserwator
2

2016-12-02 07:15:47

Oferują VoWIFI i VoLTE ? coś mnie ominęło ? czy chodzi o te 2 czy 3 modele które to tylko obsługują w TM ?

Odpowiedz

38. ~tata
1

2016-12-02 06:53:47

T_mobile musi bolec, taki maly mikrus skopal mu tylek.

Odpowiedz