DAJ CYNK

T-Mobile: Asus S46CA w ofercie blueconnect

06.02.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 8283

Ważne 4

0

Do oferty sieci T-Mobile wszedł 6. lutego ultrabook Asus S46CA wyposażony w hybrydowy dysk twardy i system Windows 8.

Do oferty sieci T-Mobile wszedł 6. lutego ultrabook Asus S46CA wyposażony w hybrydowy dysk twardy i system Windows 8.

Urządzenie dostępne w jednej z najprostszych konfiguracji z 4 GB pamięci RAM i dyskiem twardym 500 GB + 24 GB SSD. Komputer ma 14-calowy wyświetlacz 1366 x 768 pikseli, zintegrowaną grafikę Intel HD Graphics 4000, Bluetooth 4.0, czytnik kart pamięci, wyjście HDMI i nagrywarkę DVD. Wraz z baterią o pojemności 44 Wh komputer waży 2 kg.

Komputer aktualnie znajduje się tylko w cennikach ofert biznesowych. Dla nowych klientów sprzęt dostępny jest w umowach na 12 lub 30 miesięcy (w tym w zestawie z oprogramowaniem MS Offcie i Norton 360). Klienci przedłużający umowę mogą też skorzystać z opcji na 24 mies.

Zobacz: cennik urządzeń w ofercie blueconnect dla biznesu

Źródło tekstu: T-Mobile, wł

Tagi: T-Mobile
Komentarze
Zaloguj się
15. ~piro
0

2013-04-07 11:33:09

Mam tego laptopa i chodzi przyzwoicie choć ssd to tylko taki marketing bo dysk magnetyczy w tym laptopie spowalnia działanie wiec ta hybryda nie daję za bardzo nic , najlepiej wyjąć magnetyczny i włożyć ssd . Dzwoniełem odnośnie gwarancji po wymianie dysku i dostałem dwie sprzeczne wiadomości u jednego konsultanta że nie można bo utraci się gwarancję bo jest plomba gwarancyjna u drugiego że jeśli nie ma plomby to można zmienić a więc po otwarciu klapki nie ma żadnej plomby gwarancyjnej . Zmieści się dysk ssd 7mm choć myślę że po odklejeniu dwóch pasków gumowych wejdzie 9,5mm .

Odpowiedz

14. ~amigo
0

2013-02-08 18:56:39

Niedługo to już nie będzie się montowało napędów optycznych bo i po co hehe. Co do windows 8 to mam laptopa z tym systemem plus taki, że działa szybciej. Szkoda, że nadal się tak cenią z tymi laptopami z dyskiem SSD to lepiej samemu kupić taki dysk i podmienić z obecnym dyskiem. Ja jeszcze tak nie zrobiłem poczekam bo nowy lapek szkoda gwarancję utracić.

Odpowiedz

13. ~Aro from ct
0

2013-02-08 18:38:01

Bledna specyfikacja, ten ultrabook nie ma napedu optycznego...!!!

Odpowiedz

12. piotr5500
0

2013-02-07 16:15:54

MS Offcie

Odpowiedz

11. ~Baribal
0

2013-02-07 13:19:46

~8 i się z tobą zgodzę, laptop w którym jest wbudowany ten modem, nie pozwala na korzystanie z internetu jako mobilny, padnie sprzęt i co? a tak to zawsze możesz mieć net przy sobie i się nie martwić.

Odpowiedz

10. ~Loco
0

2013-02-07 10:08:09

Hybrydowy dysk dobre rozwiązanie, jednocześnie mamy szybko działający komputer i wystarczającą pojemność do większości zastosowań. Co do windows 8 to po 3 tygodniach już się przyzwyczaiłem i system wydaje się być całkiem wygodny w obsłudze, ale wiadomo czas zweryfikuje.

Odpowiedz

9. ViNYL
0

2013-02-07 09:06:27

7: Ja mam i sobie chwalę. Na komputerze niekoniecznie nowym, bo już 2 lata ma. Dużo daje dysk SSD. Co do laptopów u operatorów: do wyboru są netbooki, notebooki z nędzną specyfikacją lub ultrabooki. Ja zaś kupiłbym gdyby był dostępny jakiś sprzęt typu NP350V5C-S08PL, czyli w miarę mocny procesor + porządna karta graficzna, oczywiście w rozsądnej cenie rzędu tej za tego Asusa (Samsung i tak kosztuje mniej w wolnej sprzedaży).

Odpowiedz

8. ~Yarre
0

2013-02-07 09:06:11

@w4Ready : ponieważ wbudowany modem ma więcej minusów niż plusów, w ofercie był niegdyś netbook samsunga z wbudowanym modemem - z moich doświadczeń jako konsultanta wynika, że klientom bardziej odpowiada rozwiązanie, gdy modem można używać w kilku różnych urządzeniach, niekoniecznie tym zakupionym. pozdrawiam

Odpowiedz

7. ~W4Ready
0

2013-02-07 07:37:00

Ciekawe kto kupi laptopa z Windows 8? I druga sprawa - dlaczego T nie ma w ofercie laptopów z wbudowanym modemem?

Odpowiedz

6. kokos-
0

2013-02-06 23:18:37

Jeszcze żeby podobną oferte dali dla klientów indywidualnych i by była bajka :)

Odpowiedz

5. ~nikozja
0

2013-02-06 21:39:16

Pewnie że się opłaca, przy takim limicie na internet dla mnie wystarczy. Cenowo też nie wychodzi drogo :)

Odpowiedz

4. ~pytaniee
0

2013-02-06 19:54:58

3@ rozumiem,dziękuje za odpowiedź i gdyby była taka możliwość to prosiłbym o aktualizacje tematu jeśli zajdzie zmiana. Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam :)

Odpowiedz

3. LuiN
0

2013-02-06 19:46:53

2 - póki co jest dostępny tylko w ofercie dla biznesu.

Odpowiedz

2. ~pytaniee2
0

2013-02-06 19:43:17

dodany załącznik tj. cenniki dotyczy biznesu, czy tylko klientów biznesowych ta oferta się tyczy ? Czy także indywidualnych ?

Odpowiedz

1. ~pytaniee
0

2013-02-06 19:35:35

czy to się opłaca ?

Odpowiedz