DAJ CYNK

Szalone dni Orange do 10 marca

04.03.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 7235

Ważne 16

5

Ruszyła marcowa edycja Szalonych Dni Orange. Sieć obniżyła ceny 11 zestawów promocyjnych.

Ruszyła marcowa edycja Szalonych Dni Orange. Sieć obniżyła ceny 11 zestawów promocyjnych.

W nowej odsłonie Szalonych Dni Orange dostępne są następujące zestawy:


W przypadku klientów Neostrady lub telefonu stacjonarnego Orange, wybrane plany taryfowe otrzymać można z 30 zł rabatem w ramach Orange Open. Osoby przenoszące numer do Orange liczyć mogą na nawet 6 miesięcy abonamentu za 0 zł. Promocje dotyczą planów na 24 miesiące.

Z oferty skorzystać można pod tym adresem.

Źródło tekstu: Orange, wł

Komentarze
Zaloguj się
38. TomekO
0

2016-03-07 22:54:58

@37 na forum masz wszystko opisane ;)

Odpowiedz

37. TomecekGD
0

2016-03-07 12:05:48

Napisz proszę dokładnie z jakiej oferty korzystasz :)

Odpowiedz

36. TomekO
0

2016-03-07 11:56:40

@30 @32 ja kupiłem Allview P5 Energy z baterią 4000 mAh dokładnie za 314 zł. To było kluczowe. Akurat jestem zorientowany i nielimitowane rozmowy i internet mam za jakieś 5-10 zł. miesięcznie. Tak od 2 lat czyli zaliczyłem pełną umowę 24 miesięczną ;) Jak Play coś popsuje migruje do Orange Free na Kartę.

Odpowiedz

35. ~Centurion
0

2016-03-07 11:14:24

Ceny urządzeń całkiem w porządku, a do tego wystarczy posiadać, ewentualnie założyć sobie kartę PAYBACK - teraz dają 15 000 punktów za podpisanie umowy z Orange (w dowolnej taryfie na abonament, w tym Zetafon!), czyli równowartość 150 zł.

Odpowiedz

34. ~Orange
0

2016-03-06 23:29:08

Szkoda zachodu na podpisywanie umowy aneksowanie wypowiedzenia odbiory infolinie robienie co miesiac przelewow ew. Zglaszqnia reklamacji. Mam karte kupuje co 4msc 100 i mam wszystko lom st sms 10gb msc i jeszcze zostaje bo za 100 mam 115 na konto. Po co mi abonament wiem jak kodem sprawdzic stan konta itp a pakiety same mi sie odnawiaja co miesiac polecam orange (a jak orange wycofa promocje to przeeniowe numer do lyca lub virgin

Odpowiedz

33. ~Orange
0

2016-03-06 23:20:16

Abonamenty wogole sa nie oplacalne (poza wyjatkami) ludzie cos tutaj pisza ze placa tyle i tyle ale nic z tego nie wynika (0 szczegolow. Typu ile kosztowql telefon aktywacja co jest w abonamencie kiedy to bylo itp

Odpowiedz

32. Angemona
0

2016-03-06 22:21:25

@29 Ja kupiła P8 za 399 w abo za 39,99. Uwzględniając 4 miechy gratis wyszło 1230 za całość. W markecie telefon najtaniej po 1500 wtedy stał, a jeszcze doliczyć jakieś 30 za doładowanie wyszło by na dwa lata 2220 czyli prawie 1000 drożej.

Odpowiedz

-1

2016-03-06 20:43:26

Potwierdzam to co pisze TomecekGD odnośnie lejka 5mb/s, Orange zaniedbało sprawę i system nie nalicza opłaty za progi w przypadku aktywnej uslugi niechce schodkow i lte bez limitu 5mb/s.korzystac poki cos z tym nie zrobia...

Odpowiedz

30. TomecekGD
-1

2016-03-06 16:57:36

Tylko ten darmowy internet z RBM jest już długi czas i zapewne niedługo go wyłączą zważając na fakt, że Play musiał zapłacić za LTE 800 MHz.

Odpowiedz

29. TomekO
0

2016-03-06 13:58:30

Pewnie mają inną promocję ? Oferta z telefonem ciekawa ale nie wiadomo co z czego wynika. Ja wolę telefon chińskiej marki w promocji, darmowy internet i taniutkie rozmowy.

Odpowiedz

28. TomekO
0

2016-03-06 13:55:14

@27 "15) Bezpłatny transfer w technologii LTE dostępny po wykorzystaniu środków w ramach Kwoty abonamentu orazśrodków w ramach wszystkich dodatkowo płatnych przedziałów funkcjonalności Bezpieczny Internet w Telefonie.Bezpłatny transfer w technologii LTE nie jest dostępny w przypadku zlecenia wyłączenia Bezpiecznego Internetu wtelefonie. Abonent może korzystać z bezpłatnego transferu w technologii LTE tylko za pomocą telefonu komórkowegoz Kartą SIM związaną z Umową (lub aneksem do Umowy) zawartą w ramach Oferty."

Odpowiedz

27. TomecekGD
0

2016-03-06 00:04:54

Nie wiem, ale tak jak widać na moim zdjęciu mam jednocześnie aktywne bezpłatne LTE 5Mb/s i aktywną opcję nie chcę schodków. W zeszłym miesiącu wykorzystałem swój pakiet podstawowy z pełną prędkością i natychmiast miałem LTE 5 Mb/s. Później dostałem fakturę do zapłacenia i nie było tam opłaty 10 zł/20zł za schodki, także wszystko jest w porządku. Zwróć uwagę, że w podanym przez ciebie regulaminie nie ma informacji, że włączenie opcji nie chcę schodków pozbawia nas LTE 5 Mb/s. Regulamin ten podaje tylko jakie są ustawienia domyślne po włączeniu oferty.

Odpowiedz

26. TomekO
0

2016-03-05 17:48:28

Cennik Smart Plan LTE 3 strona

Odpowiedz

25. TomekO
0

2016-03-05 17:41:10

@19 w regulaminie napisane jest że jak nie ma progów to i nie ma 100 GB LTE. Po 6 GB i 20 zł. lejek w 3G do 64 Kb/s i 100 GB w LTE 5 Mb/s a po przekroczeniu 100 GB lejek 1 Mb/s. Chyba że jest jeszcze inna promocja ?

Odpowiedz

24. Angemona
-1

2016-03-05 14:25:31

@23 5mb/s, lepiej?

Odpowiedz