DAJ CYNK

Światowa premiera ZTE Blade III

04.10.2012

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5915

Ważne 0

0

Czterocalowy wyświetlacz, dziesięciokrotnie więcej pamięci wewnętrznej, aktualizacja systemu operacyjnego oraz wciąż przystępna cena, to cechy nowego modelu z rodziny Blade.

Czterocalowy wyświetlacz, dziesięciokrotnie więcej pamięci wewnętrznej, aktualizacja systemu operacyjnego oraz wciąż przystępna cena, to cechy nowego modelu z rodziny Blade.

Tak jak przy okazji premier poprzedników - Blade i Blade II (w Polsce pod nazwą Blade RBM w sieci Play) uwagę zwraca przystępna Blade III. Telefon ma posiada 4-calowy ekran WVGA (800x480 pikseli), Androida w wersji 4.0, 2,5 GB wbudowanej pamięci, gniazdo kart microSD i aparat fotograficzny o matrycy 5 Mpix z funkcją autofocus.

Pierwszym rynkiem, na którym zaanonsowano nowego Blade’a jest region Skandynawii. W Szwecji dostępny będzie już w październiku w czarnej wersji obudowy za równowartość 720 zł, natomiast od września mieszkańcy Finlandii mogą kupować ten model w kolorze białym.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: ZTE, wł

Komentarze
Zaloguj się
19. yellowman
0

2012-10-05 15:19:59

cene

Odpowiedz

18. ~
0

2012-10-05 09:58:03

@14, jak używałem takich aplikacji to głównie one zżerały baterię. A co ma to ostrze w sobie takiego ostrego, by się nim interesować?

Odpowiedz

17. bolek2004
1

2012-10-05 00:18:23

Jak używam telefon tylko do dzwonienia i czasem smsa to trzyma bateria 3 dni. Tylko że po to jest smartfon żeby korzystać z jego możliwości więc trochę netu, czasem wifi/gps i wiadomo że trzeba zaraz od nowa baterię ładować.

Odpowiedz

16. ~
0

2012-10-04 21:53:33

ZTE Kis: 5 dni bez netu, 20% baterii. Huawei Ascend G300: 4 dni bez netu, bateria 0%.

Odpowiedz

15. bolek2004
0

2012-10-04 21:36:28

Albo better batery status. Tyle że go w markecie nie ma. Na forum android.com.pl jest cały wątek z programem i instrukcja jak go używać. A co do baterii ogólnie to prawie wszystkie smartfony mają baterie która na długo nie starcza i blade nie jest tu jakiś bardzo słaby niestety, ale tak to już jest

Odpowiedz

14. lee
0

2012-10-04 20:56:55

13: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zomut.watchdog lite

Odpowiedz

13. ~
0

2012-10-04 20:40:56

@12 podaj konkretną nazwę wachdog bo jest ich kilka. najlepiej link

Odpowiedz

12. lee
0

2012-10-04 18:21:36

&: mam używam go od grudnia i nie jest aż tak źle... uzyj aplikacji watchdog i zobacz co tam tak żre tą baterie ;) w tle...

Odpowiedz

11. venom
0

2012-10-04 18:02:38

@7 Jak kupujesz smartfona z najnizszej polki cenowej to nie spodziewaj sie, ze upieczesz na nim tosty. Osobiscie mam RBM One (ZTE Blade), ktorego kupilem w pierwszej promocji na grouponie za 299zl, i jestem z niego bardzo zadowolony. Wszystko zalezy od tego, do czego potrzebujemy smartfona. Ale takie pytanie nalezy sobie zadac przed jakim kolwiek zakupem czego kolwiek. Co do baterii - rzeczywiscie to nie jest mocna strona tego telefonu; z reszta jak wiekszosci budzetowych tabletow. Za to cena jest atrakcyjna... cos za cos.

Odpowiedz

10. nemo2009
0

2012-10-04 17:21:03

Alcatel 993 ma zbliżone parametry,jest na dwie karty sim,jest dostępny za 699 zł,więc ten Blade nieco spóżniony.

Odpowiedz

9. ~
0

2012-10-04 17:14:23

@7 Czasem w moim też tak jest, że bez netu bateria trzyma 24h. Wtedy pomaga restart i znowu trzyma 3 dni.

Odpowiedz

8. M@jkel
0

2012-10-04 17:07:38

@4: w domu pewnie ma, sęk w tym że raczej zwykle przy sobie go nie ma

Odpowiedz

7. ~user BLADE
-1

2012-10-04 17:02:59

ZTE Blade RMB One Play - totalna porażka,funkcjonalność i sprawność taka sobie ,natomiast bateria... tragedia ,po 3 m-cach użytkowania i wyłączonych funkcjach jak wi-fi,GPS bateria nie trzyma na zwykłym czuwaniu nawet 24 godzin!!!,gaśnie w oczach...szit!!!

Odpowiedz

6. ~wojsed
3

2012-10-04 16:52:06

ZTE Blade II to NIE jest RBM One. RBM One to brandowany ZTE Blade. A ZTE Blade II nie było na naszym rynku. To że RBM One ma 5mpx zamiast 3,2mpx to inna sprawa. ZTE Blade wychodził brandowany w wielu markach (m.in. Orange San Francisco i Dell XCD35) i np różnił się aparatem, ilością RAM, ROM i ekranem AMOLED/TFT. ZTE Blade II nie wiele różni się od pierwszego Blade''a. Posiada Qualcomm MSM7227A 1GHz, zamiast MSM7227 600MHz.

Odpowiedz