DAJ CYNK

Świąteczna reklama iPhone'a X i słuchawek AirPods robi wrażenie

23.11.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4426

Ważne 2

5

Dziewczyna tańcząca na zaśnieżonych ulicach Pragi do dźwięków utworu "Palace" Sama Smitha - niektórzy mogliby się uczyć od Apple'a.



Dziewczyna tańcząca na zaśnieżonych ulicach Pragi do dźwięków utworu "Palace" Sama Smitha - niektórzy mogliby się uczyć od Apple'a.

Święta Bożego Narodzenia już za miesiąc, a dzisiaj w USA obchodzone jest Święto Dziękczynienia. Z tej okazji Apple przygotował świąteczną reklamę najnowszego smartfonu iPhone X oraz słuchawek bezprzewodowych AirPods. Film pokazuje mobilność, którą słuchaczowi zapewniają słuchawki AirPods. Pokazuje też, w jak łatwy sposób można się nimi podzielić, zapraszając drugą osobę do tańca na zaśnieżonych ulicach Pragi. Zimowe scenerie czeskiej stolicy w połączeniu z piosenką Sama Smitha dodają całości świątecznego nastroju.



Zobacz: Ruszyła sprzedaż Apple AirPods

Źródło tekstu: GSMArena, wł

Komentarze
Zaloguj się
32. ~Jarek Mikul
0

2017-11-24 10:42:47

A oboje na użytek reklamy mają przyklejone te wypadające słuchaweczki do ucha każdy..... Kropelka? Super Glue?

Odpowiedz

31. ~sueshack
0

2017-11-24 10:03:27

@26 Spotykanie się przy stole na koniec roku nie jest niczym "typowo chrześcijańskim" - robią to Chińczycy (dongzhi), Japończycy (toji), Żydzi (hanuka), w okolicach są też chiński nowy rok (chyba największe święto w tej kulturze) i hinduskie sankranti. Fiksacja na muzułmanach (których jest w USA poniżej 1% czyli 2x mniej niż Żydów, a w Europie po maksimum kilka procent zależnie od kraju, czyli mniej niż ateistów) to jest domena polskich Januszów, a nie amerykańskich korporacji i firm reklamowych.

Odpowiedz

1

2017-11-23 23:06:15

@28 - tak w zasadzie to wszystko wzięło się od pogan (a wcześniej to od niczego).. ;) Potem judaizm, następnie chrześcijaństwo. Tak w wielkim skrócie. Ale fakt, tradycja tej "prawdziwej" wigilii już w zasadzie zanikła. Teraz liczą się prezenty kupione po promocji i zupełnie niedopasowane... Ja, jako osoba niezbyt związana z kościołem, czy z Kościołem obchodzę te święta, bo mimo wszystko jest to dla mnie szczególny czas - spędzany z bliskimi. Parę razy niestety zdarzyło mi się ich nie spędzić z bliskimi (mieszkanie w innym państwie tego nie ułatwia) - choć ze znajomymi, ale to nie to samo. I nie nazwę tego hipokryzją, bo to, że nie wyznaję tej wiary nie oznacza, że nie mogę obchodzić tych świąt z bliskimi. Przykład trochę z innej strony, ale jednak podobny. Nie musisz zgadzać się z polityką firmy, aby w niej pracować z przyjemnością.@29 - nie znam Szwajcarów w ogóle, więc się na ich temat nie wypowiem, ale poznałem paru Japończyków i jak się z nimi tak szczerze porozmawia, to okazuje się, że nie są zbyt szczęśliwi. To co się widzi na zewnątrz jest strasznie udawane. Kasa to nie wszystko...@26 - wiesz... o ile chrześcijanie i żydzi dogadają się i nie mają problemu z obchodzeniem ŚBN (choć z tego co wiem, to w Biblii nie ma wzmianki o jego obchodzeniu), tak islam zabrania (haram) świętowania świąt niemuzułmańskich i jednocześnie pomagania w ich przygotowaniu itp. Nie można składać życzeń BN (w obie strony), etc... Więc jakby nie patrzeć to ŚBN są typowo chrześcijańskim świętem i nazwa ta, nie powinna być maskowana słowem "holiday".

Odpowiedz

29. applefan_
1

2017-11-23 22:12:47

Wiara w bostwa jest oznaka choroby psychicznej. Najbardziej rozwiniete kraje sa laickie, a ludzie tam mieszkajacy szczesliwi: Szwajcaria, Japonia itd.

Odpowiedz

28. ~
0

2017-11-23 20:18:09

Bo jest to hipokryzja - nie wierzyć a obchodzić i jakie by to nie było to wzięło się z religii chrześcijańskiej i nikt niech nie pisze że to nie prawda - bo gdyby to było na przykład tylko ubieranie choinki i nic grama więcej to bym jeszcze machnął ręką ale połączenie wigilii, choinka, kolędy itd. to mnie żadne dyskusje nie przekonają. Ogólnie dzisiejszych czasach ludzie mają jakiś kapryś wyciągania argumentów z czapy i zaklinania rzeczywistości. Zero zdrowego rozsądku tylko nieeee... tak nie jest..... bo to jest tak a nie tak....... bo to można inaczej...... bo to nic nie znaczy....... itd. Że aż się z ludźmi przestaje chcieć rozmawiać.....

Odpowiedz

27. ~miro
0

2017-11-23 19:03:38

A gdzie te wrażenie? Obejrzałem i mogę stwierdzić, że jest cienka jak polsilver.

Odpowiedz

26. ~Sueshack
0

2017-11-23 19:02:28

@24 Spoko, na zdrowie, uważajcie sobie co chcecie. Ja tam na święta spotkam się z rodziną, siadamy przy jednym stole i rozmawiamy - to jest dla mnie sedno. Podejrzewam, że większość ludzi ma tak samo, zwłaszcza w USA, gdzie co człowiek to inny kościół/religia (i jakoś się przy tych stołach muszą nie pozabijać). Stąd reklama ma taką a nie inną formę, jej celem nie jest zrobienie dobrze jednej grupie religijnej i jednocześnie wkurzenie innych.

Odpowiedz

25. ~r
0

2017-11-23 17:53:35

#24: Co za baje opowiadasz. Katoliki mają sedno tam, ateiści gdzie indziej. Twoje sedno mnie nie obchodzi gdzie leży. Dla mnie może być właśnie jedynie otoczką, mało istotną.

Odpowiedz

24. ~
-1

2017-11-23 15:54:47

@8, a wy ateiści jak zwykle będziecie szukać w podziemiach argumentów za tym że Boże Narodzenie to nie do końca katolickie bo bla..bla..bla... i wogóle bla... po to aby obchodzić tego hamerykańskiego, komercyjnego "Christmasa" z choineczką, prezentami i mikołajem. To tylko marketingowa otoczka, sedno świąt jest gdzie indziej...

Odpowiedz

0

2017-11-23 15:50:02

@20 - korona cierniowa i BN też mają coś co je łączy. ;)

Odpowiedz

21. ERA_GSM
0

2017-11-23 15:21:40

czyli co? wpadła laska na jakiegoś śniadego gościa trochę pofantazjowała a jak już miało przyjść co do czego to się w ostatniej chwili opamiętała,że woli białych i poszła w swoją stronę-ale te reklamy apple są prostackie i przewidywalne :D

Odpowiedz

20. wlo
0

2017-11-23 14:53:16

playonline - jest też symbolem przedchrześcijańskim... Dlatego nie cuduj, tylko wyluzuj. Krzyż z bożym narodzeniem ma tyle wspólnego co korona cierniowa ;-)

Odpowiedz

0

2017-11-23 14:39:44

@18 - oczywiście, że jest, się nie tylko tego.. także określa religię (w tym odłam). Krzyż, chrześcijaństwo, Jezus, Boże Narodzenie, etc to wszytko jest częścią jednej religii. I to nie tej "pokojowej"... ;)

Odpowiedz

18. wlo
0

2017-11-23 14:29:35

playonline - rany... Krzyż w chrześcijaństwie jest symbolem męczeńskiej śmierci Chrystusa... 33 lata później ;-)

Odpowiedz

17. ~sueshack
0

2017-11-23 14:29:11

@8, 12 To był przykład. Weźcie dowolną współczesną kulturę/tradycję religijną, a bez problemu znajdziecie w niej odpowiednik katolickich świąt bożego narodzenia. Tak przy okazji, drugim największym rynkiem dla iPhone są Chiny, czwartym Japonia. Świat się nie kręci dookoła waszych katolickich fobii.

Odpowiedz