DAJ CYNK

Swarovski dla Samsung - specjalna edycja zegarka Gear S

03.09.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 10

Ważne 1

2

Samsung we współpracy z firmą Swarovski poszerza kolekcję dostępnych ozdób dla smartwatchy.

Samsung we współpracy z firmą Swarovski poszerza kolekcję dostępnych ozdób dla smartwatchy.

Na dzisiejszej konferencji odbywającej się na targa IFA Samsung potwierdził prezentowany wcześniej zegarek Gear S. Pracujący pod kontrolą autorskiego systemu Tizen, wyposażony w zakrzywiony 2-calowy ekran Super AMOLED o rozdzielczości 480 x 360 pikseli, Gear S pozwoli na działanie bez konieczności parowania go ze smartfonem. Dzięki umieszczeniu w zegarku gniazda na karty SIM oraz czterozakresowego modułu 2G/3G, smartwatch jest samodzielnym urządzeniem. Wewnątrz niewielkij obudowy (39,8 x 58,3 x 12,5 mm) udało zmieścić się 2-rdzeniowy procesor 1 GHz, 512 MB pamięci RAM, 4 GB pamięci wewnętrznej, Bluetooth 4.1, Wi-Fi a/b/g/n, GPS/GLONASS i ogrom czujników.

Do tych ostatnich należą akcelerometr, żyroskop, kompas, pulsomierz, czujnik jasności otoczenia, czujnik promieniowania UV i barometr. Urządzenie zasilane jest akumulatorem o pojemności 300 mAh i ładowane przez złącze USB 2.0 (niewielka nakładka na obudowę). Konstrukcja jest wodo- i pyłoszczelna (IP67). Wbudowany akumulator pozwalać ma na 2 dni typowego użytkowania.

Dzisiaj firmy Samsung i Swarovski zapowiedziały wprowadzenie do sprzedaży bransoletki Samsung Gear S - najnowszego dodatku do kolekcji "Swarovski dla Samsung". Bransoletka będzie wykonana z nowego produktu Swarovskiego - Crystal Fine Mesh - wprowadzony na rynek we wrześniu 2014 r. Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu kryształy zostały wtopione bezpośrednio w metalową siatkę, czyniąc bransoletkę Gear S jednym z najbardziej ekskluzywnych produktów w ofercie firmy Swarovski. Crystal Fine Mesh jest już wykorzystywany przez najlepsze marki w świecie mody.

Bransoletkę Swarovski Gear S można od października kupić w sklepie internetowym Samsung i w wybranych sklepach firmowych Samsung. Kolekcja "Swarovski dla Samsung" zostanie w przyszłości rozszerzona o obudowy dla następnego flagowego urządzenia Samsung. Cena błyszczącego gadżetu nie została jeszcze ujawniona.

Źródło tekstu: Samsung, wł

Komentarze
Zaloguj się