DAJ CYNK

Surface Mobile zamiast Surface Phone'a. Znamy nazwy kodowe dwóch nowych urządzeń

10.06.2017

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5537

Ważne 2

1

Ostatnio dostajemy wiele pozytywnych informacji dla miłośników mobilnych okienek. Dzisiaj czas na kolejną - mityczny Surface Phone nabiera realnych kształtów. Jednak pod nową nazwą - Surface Mobile.Ostatnio dostajemy wiele pozytywnych informacji dla miłośników mobilnych okienek. Dzisiaj czas na kolejną - mityczny Surface Phone nabiera realnych kształtów. Jednak pod nową nazwą - Surface Mobile.

Surface Phone to Ksiądz Jan dla miłośników Windowsa na urządzeniach mobilnych. Ksiądz Jan miał być władcą potężnego chrześcijańskiego królestwa w Azji lub Afryce. Wierzono, że przyjdzie z odsieczą i samodzielnie wyprze muzułmanów z Ziemi Świętej i Europy. W taki cudowny ratunek wierzy wielu użytkowników Windows Phone'a i jego następcy - Windows 10 Mobile. Ostatnie przecieki ze strony Microsoftu (testowanie nowych urządzeń i obietnica rozwoju działu mobilnego) dają im nadzieję. Najnowsza wiadomość wskazuje na to, że ich Ksiądz Jan może być prawdziwy.

Na profilu Walking Cat na Twitterze opublikowano wiadomość z nową nazwą projektu, krótkim opisem w języku chińskim oraz dwiema nazwami kodowymi urządzeń. Inspiracją stała się Slawonia oraz Pekin. Pamiętajmy, że w przypadku poczynań Microsoftu - ten profil na Twitterze słynie z wiarygodnych informacji, a jego przecieki prawie zawsze okazywały się prawdziwe.

Jakie informacje otrzymujemy z chińskiego tekstu? Po przetłumaczeniu brzmi on tak: To nie jest tylko urządzenie mobilne. W oparciu o platformę Qualcomm Snapdragon zapewnia równowagę między wydajnością i zużyciem energii, co pozwala osiągnąć odpowiednią produktywność. Nowa funkcja projekcji "ONTO TABLE" Continuum zapewnia ponad godzinę pracy tak jak na komputerze. Urządzenie można otworzyć do 185 stopni - pozwala to na komfortowa pracę. Urządzenie wspierać będzie Surface Pen, dzięki czemu będziemy mogli wygodnie tworzyć teksty w OneNote'cie. Nowe Surface Peking i Surface Slavonia to nie tylko przenośne urządzenia, to także przenośna platforma robocza.

Źródło tekstu: mspoweruser.com, wł

Komentarze
Zaloguj się
5. ~
0

2017-06-11 16:21:40

@4, śpi, nie budź go.

Odpowiedz

4. ~sharps
0

2017-06-11 16:20:31

Gdzie jest WitekT?

Odpowiedz

3. ~r
0

2017-06-10 19:59:39

Dla mnie mogą ten "wyrób" nazywać jak chcą. Surface, lumia czy inne g. Ja z pewnością już tego nie tknę ręką. Chyba że będzie dawane jako gratis do chrupek. Po prostu ten producent, jak dla mnie, dostateczne się już skompromitował porzednimi urządzeniami i nie będę inwestował pieniędzy w beta testy tego czegoś.

Odpowiedz

2. ~uio
2

2017-06-10 15:28:31

@1. Najpierw napisz od kogo i od czego jesteś "uzależniony". Tylko wtedy możesz uzyskać poprawną ODPOWIEDŻ

Odpowiedz

1. tof
-2

2017-06-10 14:49:50

Zadanie:Znajdź wszystkie błędy w poniższym fragmencie: "Jednak pod nową nazwą - Surface Mobile. Surafe Phone to Ksiądz Jan dla miłośników Windowsa na urządzeniach mobilnych. Ksiądz Jan miał być władca potężnego chrześcijańskiego królestwa w Azji lub Afryce."

Odpowiedz